Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα ήχου


zizu21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας!Πριν λίγο πήγα να αναπαράγω μια λίστα με το Windows Media player και μου έβγαλε ένα σφάλμα και πάτησα Ok χωρίς να το διαβάσω και πλέον δεν μπορώ να αναπαράγω κανέναν ήχο με τον player ούτε mp3 ούτε WMA και γενικά τίποτα απο βίντεο κλπ!Μου βγάζει συνέχεια ότι "Το Windows Media Player αντιμετώπισε ένα πρόβλημα κατά την αναπαραγωγή του αρχείου.¨" Έκανα ανβάθμιση στον υπολογιστή όπως μου πρότιναν οι λύσεις του web αλλά το πρόβλημα δεν διορθόθηκε.Τι άλλη λύση μπορώ να βρω;Να τονίσω πως ήχοι του υπολογιστή και του web αναπαράγονται κανονικά.(Και το bs player μου δεν αναπαράγει ήχο αλλα΄δεν ξέρω αν ευθύνεται αυτό καθώς δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ για να παίξω τραγούδια εκεί)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν κατέβασα το foobar αλλά μου βγάζει αυτό το μήνυμα "Unrecoverable playback error: Unknown error code (0x88890008)"

Έχω τα 7αρια και το player μου είναι η τελευταία έκδοση αν δε κάνω λάθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπόν δεν παίζει ούτε με winamp κι αυτή τη στιγμή έχει κολλήσει εκεί στον φάκελο με τα τραγούδια που έχω κλπ.Ιος???

update: Ξεκόλλησε έκανα επανεκκινηση αλλά το πρόβλημα δε λέει να διορθωθεί με τίποτα.Τρέχω cd με διάφορα προγράμματα (πχ ένα της asus) αλλά ενώ δείχνει οτι παίζει κανονικά ο ήχος δεν ανταποκρίνεται.Είναι λες και τα έχουν παίξει όλα τα προγράμματα αναπαραγωγής

Επεξ/σία από zizu21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατέβασα ένα τραγούδι και προσπάθησα να το ανοίξω και με το windows center και μου γράφει "το αρχείο που προσπαθείτε να αναπαράγαγετε λείπει, είναι κατεστραμένο ή βρίσκεται σε μια θέση που δεν ειναι διαθέσιμη αυτή τη στιγμή"!Κάτι που αποκλείεται να έχει γίνει... :/ τι μπορεί να παίζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια θσ μου λυσσεται και εμενα μια απορια .Ακουω για παραδειγμα live skai radio και οταν κινειται κατι στην οθονη ,αλλαζω ενα παραθυρο κλπ μου κανει διακοπες.Πως συνδεεται ο ηχος με τις εικονες στην οθονη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πρότεινα μια επαναφορά σε ημερομηνία προηγούμενη του προβλήματος ή με επιδιόρθωση με το δισκάκι των win.

Μπορείς να μου εξηγήσεις πως το κάνω αυτό με την επαναφορά της ημερομηνίας αν σου είναι εύκολο για να δοκιμάσω και μετά να κάνω αυτό με το cd?Σ' ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μπορείς να μου εξηγήσεις πως το κάνω αυτό με την επαναφορά της ημερομηνίας αν σου είναι εύκολο για να δοκιμάσω και μετά να κάνω αυτό με το cd?Σ' ευχαριστώ

 

 

Δες στο παρακάτω:

Έναρξη-Όλα τα προγράμματα-Εργαλεία συστήματος-Επαναφορά συστήματος

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι όμως δεν έχει του προηγούμενου μήνα :/ κάποια άλλη ιδέα;Με έχει εκνευρίσει πολύ αυτό....Εν τω μεταξύ με το mp3 direct cut που έχω για να κόβω τα τραγούδια μου παίζει κανονικά ο ήχος όπως και με το movie maker.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...