Προς το περιεχόμενο

βαφη PC case...


arxyat

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα...

εχω ενα λευκο κουτακι και θελω να το κανω μαυρο/ασημι...

με σπρει του εμποριου...

επειδη ολο και καποιος θα το χει δοκιμασει(τεχνικα και οχι συγκεκριμενα χρωματα) θελω να μου πει αν γινεται τελειως για τα πανηγυρια ή αν κανουμε δουλεια με αυτο τον τροπο.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν δεν έχεις ήδη τα πράματα που χρειάζονται!Βαφη,γυαλοχαρτα,ασταρι προσωπικη μου γνώμη δεν αξίζει να κάνεις κάτι τέτοιο αφού με 30-40 ευρώ παίρνεις καινούργιο και είναι και βαμμένο μέσα !

Τώρα εάν έχεις όρεξη και δεν σε νοιάζει ρε παιδί μου ο χρόνος και το χρήμα που θα δαπανήσεις τότε ναι κάνε το!Απλά να ξέρεις ότι μετά απο λίγο καιρό σίγουρα θα αρχήσει να ξεφλουδίζει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν αξιζει αν θες να εχεις πραγματικα ενα ομορφο αποτελεσμα και οχι ενα τσαπατσουλικο βαψιμο. αν το κανεις για την εμπειρια,κ@υλα,,μερακι κλπ καντο αλλα αν θες το κουτι για πρακτικους λογους περνεις νεο ετοιμο βαμενο με τα λευτα που θα ξοδεψεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν απλα λεω να το περασω με τα σπρει χωρις να κανω ολες τις αλλες ενεργειες(τριψιμο και λοιπα)

θα αφησει αραγε απο κατω διχρωμια??

δεν θα το καλυψει πληρως?

δλδ 5 ευρω δουλεια και μιση ωρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ετσι θα γινει χαλια το κουτι με συμαντικοτερο προβλημα περα απο το αισθητικο κομματι, θα ξεφλουδισει η μπογια και θα φυγει σε λιγους μηνες αμα περασεις ενα σπραυ απο πανω. επισης θα χρειαστεις παραπανω απο 1 σπραυ και σχετικα καλης ποιοτιτας γιατι δεν φτανει με τιποτα το 1. εγω ειχα ενα αρχαιο Mid tower Και το αναπαλαιωσα και χρειαστικα 2.5 σπραυ ωστε να γινει ομοιομορφη και ολοκληρωμενη βαφη.

μια πολυ οικονομικη λυση ειναι να παρεις τουλαχιστον 2 γυαλοχαρτα(φθηνα ειναι) να τριψεις καλα το κουτι και να το περασεις με το σπραυ που θες.

για αρχη παρε 500αρι γυαλοχαρτο,νομιζω ειναι καλο.

μην βαλεις ουτε ασταρι ουτε τιποτα για να μην αναιβεις σε κοστος αλλα τουλαχιστον τριψε το παλιο χρωμα,θα ειναι καλυτερη η κατασταση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν απλα λεω να το περασω με τα σπρει χωρις να κανω ολες τις αλλες ενεργειες(τριψιμο και λοιπα)

θα αφησει αραγε απο κατω διχρωμια??

δεν θα το καλυψει πληρως?

δλδ 5 ευρω δουλεια και μιση ωρα...

Ούτε καν!!!!!!!

Όχι σε λίγους μήνες δεν νομίζω να κλείσει μήνα βασικά θα το ακουμπάς και θα φεύγει το χρώμα!

Δεν είναι τόσο απλό! Αρχικά πρέπει να το λύσεις για να κάνεις "καλή" δουλεια και θ'ελει και άλλα εξαρτηματα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε καν!!!!!!!

Όχι σε λίγους μήνες δεν νομίζω να κλείσει μήνα βασικά θα το ακουμπάς και θα φεύγει το χρώμα!

Δεν είναι τόσο απλό! Αρχικά πρέπει να το λύσεις για να κάνεις "καλή" δουλεια και θ'ελει και άλλα εξαρτηματα!

του προτεινα την οικονομικη λυση που τουλαχιστον δεν θα φευγει το χρωμα αλλα δεν θα ειναι και τιποτα φοβερο απο αποψη φινιρισματος και ομορφιας....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...