Προς το περιεχόμενο

Αγορά λάπτοπ στα 450 ευρό!


DragonDagger

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους ψάχνω λάπτοπ στα 450 ευρό όπως αναφέρω παραπάνω και χρειάζομαι μερικές γνώμες επιπλέον πριν φτάσω στην αγορά.

 

Συγκεκριμένα για απλή χρήση με + εργασίες που θα χρειαστώ να κάνω από τη σχολή.

 

Η αγορά δεν θέλω να γίνει από το ίντερνετ γι αυτό και θέλω αυτά που θα μου προτείνεται να είναι από γνωστή αλυσίδα καταστημάτων.

 

 

 

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν επιτρεπεται για ποιον λογο δεν θες μεσω ιντερνετ;

Γιατι απο μεγαλες αλυσιδες, δεν πολυσυμφερει.

 

Επειδή πολύ απλά δεν εμπιστεύομαι κανένα μουφο online κατάστημα ( άσχετα με τις αξιολογήσεις που μπορεί να έχει ) και επειδή ξέρω πως στο κάθε πρόβλημα η διαδικασία δεν είναι τόσο απλή σε σχέση με την αλυσίδα που μπορείς να επισκεφθείς όποτε και όταν θες.

 

Αν έχεις κάτι να προτείνεις πρότεινε! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α) Πιστεψε με τα περισσοτερα online καταστηματα (που βασικα δεν ειναι μονο ονλαιν αλλα εχουν και φυσικα καταστηματα), ειναι κλασεις ανωτερα απο κατι Πλαισιο, μουλτιδραμα, eshop κλπ στην εξυπηρετηση τους.

 

β) Και να σου παθει οτιδηποτε το λαπτοπ στην αντιπροσωπεια θα απευθυνθεις και οχι σε εκεινους.. αν το πας σε εκεινους το μονο που θα καταφερεις ειναι να χασεις χρονο μιας και το μονο που θα κανουν εκεινοι ειναι να το στειλουν οι ιδιοι στην αντιπροσωπεια.. Μια διαδικασια που κανεις και μονος σου μεσα σε λιγα λεπτα.

 

Το καλυτερο value for money αυτην την στιγμη που παιζεις και παιχνιδια:

 

http://www.skroutz.gr/s/1998798/Packard-Bell-ENTE11HC-B9604G32Mnks-B960-4GB-320GB.html

 

Αλλιως εδω:

 

http://www.skroutz.gr/s/424227/Samsung-300E5A-S04-B950-4GB-500GB.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...