Προς το περιεχόμενο

Κωδικας ποκερ.


antonymic1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψαχνω εναν προγραμματιστη να μου φτιαξει μια εγκατασταση στον Η/Υ μου,οπου θα μπορω να καταχωρω τα φυλλα σε καθε παρτιδα με το αποτελεσμα της κ αφου υπαρξουν εν συνεχεια ιδια φυλλα(μετα απο πολλες καταχωρισεις)να μου εμφανιζει το πιθανο αποτελεσμα βασισμενο στο δημιουργημενο αρχειο.

 

Για περετασιρω αναλυση παρακαλω ας επικοινωνησει ο ενδιαφερομενος με p.m

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μιλάς για poker στο internet υπάρχει το pokertracker που κάνει αυτόματα την καταχώρηση που ζητάς.

 

http://www.pokertracker.com/

 

Ευχαριστω για την απαντηση,αλλα δεν εχει καμια σχεση με αυτο που θελω εγω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω εναν προγραμματιστη να μου φτιαξει μια εγκατασταση στον Η/Υ μου,οπου θα μπορω να καταχωρω τα φυλλα σε καθε παρτιδα με το αποτελεσμα της κ αφου υπαρξουν εν συνεχεια ιδια φυλλα(μετα απο πολλες καταχωρισεις)να μου εμφανιζει το πιθανο αποτελεσμα βασισμενο στο δημιουργημενο αρχειο.

 

Για περετασιρω αναλυση παρακαλω ας επικοινωνησει ο ενδιαφερομενος με p.m

 

Είμαι ο μόνος που δεν κατάλαβα τίποτα;

 

Π.χ...

 

...οπου θα μπορω να καταχωρω τα φυλλα σε καθε παρτιδα με το αποτελεσμα της

παρτίδα με πόσους παίκτες;

τι σημαίνει αποτέλεσμα παρτίδας; (ποιος έχει νικήσει αν είναι πολλοί παίκτες; τι φύλλο βγήκε αν είναι ένας παίκτης; κάτι άλλο; )

 

...κ αφου υπαρξουν εν συνεχεια ιδια φυλλα(μετα απο πολλες καταχωρισεις)να μου εμφανιζει το πιθανο αποτελεσμα βασισμενο στο δημιουργημενο αρχειο...

τι σημαίνει "εν συνεχεία; (αλλαγή φύλλων όντας στην ίδια παρτίδα; νέα παρτίδα; κάτι άλλο; )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

peripou etsi...

 

Υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο πρόβλημα στο να δημοσιοποιήσεις λεπτομερειες του ζητούμενου;

 

Αυτό το έχεις δει: http://www.insomnia....acks-or-better/ ;

 

Στο νετ υπάρχουν δωρεάν (open source ή μη) ένα σωρό poker-hand-evaluators και poker-odd-calculators.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι ο μόνος που δεν κατάλαβα τίποτα;

 

Π.χ...

 

 

παρτίδα με πόσους παίκτες;

τι σημαίνει αποτέλεσμα παρτίδας; (ποιος έχει νικήσει αν είναι πολλοί παίκτες; τι φύλλο βγήκε αν είναι ένας παίκτης; κάτι άλλο; )

 

 

τι σημαίνει "εν συνεχεία; (αλλαγή φύλλων όντας στην ίδια παρτίδα; νέα παρτίδα; κάτι άλλο; )

 

εκτιμω το ενδιαφερον σου,αλλα με καλυψε ηδη ενα αλλο μελος.

thanks anyway!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...