Προς το περιεχόμενο

Samsung UE 46 ES 6340 στα 799ευρώ μόνο για αύριο Παρασκευή 28/9 στα Mediamarkt.


enterhere

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ηταν να παρω την 46αρα της σειρας 6100 την επόμενη εβδομαδα.. Αξιζει περισσοτερο αυτη; Ειναι και 100€ φθηνοτερη...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Καλημερα αγορασα πριν μιση ωρα την 46es6100 απο το πλαισιο 799,00 εαν σε ενδιαφερει η συγκεκριμενη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα αγορασα πριν μιση ωρα την 46es6100 απο το πλαισιο 799,00 εαν σε ενδιαφερει η συγκεκριμενη

Στο πλαίσιο την έχει 899 ευρώ! Να υποθέσω ότι στην άφησε σ΄αυτή την τιμή (799) λόγω της προσφοράς του mm?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουσιαστικες διαφορες δεν φαινεται να εχουν. στα ΜΜ υπαρχουν και οι 2 στα 799€. Ο φιλος μας μπορει να παει να τις δει και να ρωτησει.

 

Οι βασικές διαφορές είναι ότι η 6340 έχει ενσωματωμένο δορυφορικό δέκτη και ότι η βάση της είναι ασημένια ενώ η 6100 μαύρη. Πήρα την 6340 κατά τις 10 από MM Σταυρούπολης και μου είπε ότι είναι τελευταίες. Σκέφτηκα ότι μου έλεγε παραμύθια για να ξεπουλήσει, αλλά ξαναπήγα στις 2 για να παραλάβω και είχαν τελειώσει και δίναν την 6100 σε αυτή τη τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Οι βασικές διαφορές είναι ότι η 6340 έχει ενσωματωμένο δορυφορικό δέκτη και ότι η βάση της είναι ασημένια ενώ η 6100 μαύρη. Πήρα την 6340 κατά τις 10 από MM Σταυρούπολης και μου είπε ότι είναι τελευταίες. Σκέφτηκα ότι μου έλεγε παραμύθια για να ξεπουλήσει, αλλά ξαναπήγα στις 2 για να παραλάβω και είχαν τελειώσει και δίναν την 6100 σε αυτή τη τιμή.

MM Σταθμος έχει 10 κομμάτια ακόμα για όποιον την θέλει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω πως η τηλεόραση είναι κορυφαία για τα λεφτά της.

Και επίσης, από χθες εμφανίστηκε στο Samsung Store και το κορυφαίο application PLEX που κάνει την τηλεόραση απλά κορυφαίο media center...

 

More info:

http://plexapp.com/

 

Επιτέλους ξεφορτώθηκα το Boxee...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...