Προς το περιεχόμενο

προτασεις για αγορα tablet


koslibpro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα φιλοι μου,

 

πια,για να κανω πολλες δουλειες μου χρειαζομαι ενα tablet. αυτο που θελω κυριως ειναι να ειναι πανω απο 10 ιντσες καθως θα το χρησιμοποιω ευρεως για e-book reading,και θελω να ειμαι ανετος σε αυτο το ζητημα,μην μου βγουν και τα ματια με την πολυωρη χρηση.

επισης,θα ηθελα να εχει οσο καλυτερη αυτονομια γινεται καθως τα επομενα χρονια οπως φαινεται θα ταξιδευω συχνα,και θελω στις διαδρομες να περναω την ωρα μου ειτε διαβαζοντας κατι,ειτε παρακολουθωντας μια ταινια κτλπ.θα μου αρεσε αν ειχε 3G για να μπορω να σερφαρω κιολας,δεν με καιει ομως αυτο.

 

κατα τα αλλα η χρηση του θα ειναι για τα πολλα mails που πρεπει πια να διαβαζω και να απαντω,ενημερωση απο πρωτοσελιδα εφημεριδων και φυσικα κανα παιχνιδακι για τις ελευθερες ωρες,οχι ομως τρελες απαιτησεις.

 

δεν θελω να δωσω ενα σκασμο λεφτα,το budget μου ειναι γυρω στο 330€.(φυσικα αν ξοδεψω λιγοτερα,δεν εχω θεμα :D)

 

επαφη δεν εχω με τον κλαδο των tablets,οποτε τι εχετε οι ειδικοι να μου προτινετε για την περιπτωση μου??

 

ps:επισης να ειναι καποιο μηχανακι που θα κρατησει αρκετο καιρο,μην τρεχω του χρονου για αλλα εξοδα κτλπ..

 

ευχαριστω πολυ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Φιλε μου πανω απο 10 ιντσες θα βγουν μονο σε Windows 8 tablet πχ 11,6 ιντσες και βεβαιως δεν θα κοστιζουν λιγοτερο απο 500 ευρω τα φθηνοτερα με Atom Dual Core και σε αυτα σκετο το tablet χωρις πληκτρολογιο.

Αρα εφοσον δεν θες να ξοδευτεις πας αναγκαστικα σε android οπου μια καλη λυση,ποιοτικη με καλη αυτονομια ειναι το 300 transformer της Asus στα 399 ευρω(multirama-public) που ειναι και 10 ιντσες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...