Προς το περιεχόμενο

3D hama 95560 γυαλια-10ευρω


tool1983

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...νομιζω οτι με τις LG LW series (passive 3d) δουλευουν τα απλα γυαλια που παιρνουμε στον κινηματογραφο...και συγκεκριμενα στα ODEON..καθως χρησιμοποειται και στις 2 περιπτωσεις circular polarization.

οποτε...δεν νομιζω οτι αξιζουν τα παραπανω γυαλια 10€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα highlights της σελίδας του κατασκευαστή γράφει: Designed for use with all infrared-based Samsung 3D televisions

Οπότε κάνει για τις 3D TV της Samsung που ο συγχρονισμός γυαλιών και tv γίνεται με υπέρυθρες και όχι με bluetooth, είναι λοιπόν συμβατά με την σειρά C της Samsung.

Η τιμή είναι πολύ καλή.

Πρόσφατα έψαχνα κι εγώ τα αυθεντικά και τα πιο φθηνά που εβρισκά για την tv μου ήταν στα 69ευρώ.

Μετά είδα το post για τα hama, αλλά δεν τα πρόλαβα.

Μου είπαν οτι θα κάνουν νέα παραγγελία.

Όποιος τα ξαναπετύχει ας ενημερώσει εδώ.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα highlights της σελίδας του κατασκευαστή γράφει: Designed for use with all infrared-based Samsung 3D televisions

Οπότε κάνει για τις 3D TV της Samsung που ο συγχρονισμός γυαλιών και tv γίνεται με υπέρυθρες και όχι με bluetooth, είναι λοιπόν συμβατά με την σειρά C της Samsung.

Η τιμή είναι πολύ καλή.

Πρόσφατα έψαχνα κι εγώ τα αυθεντικά και τα πιο φθηνά που εβρισκά για την tv μου ήταν στα 69ευρώ.

Μετά είδα το post για τα hama, αλλά δεν τα πρόλαβα.

Μου είπαν οτι θα κάνουν νέα παραγγελία.

Όποιος τα ξαναπετύχει ας ενημερώσει εδώ.

Ευχαριστώ.

 

Πάρε ένα τηλέφωνο στα κεντρικά και με τον κωδικό του προιοντος θα σου πουν αν υπάρχει σε κάποιο κατάστημα ακόμη . Στο κατάστημα Ερυθραίας ειχε 2 κομμάτια πριν 3-4 μέρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...