Προς το περιεχόμενο

Nεο Ελληνικο free training poker blog


petros_samurai

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια,ειμαι ενας regular στα micro NL και tour και εχω φτιαξει εναν δωρεαν τοπο οπου μπορειτε να μαθετε πολλα πραγματα για το παιχνιδι αυτο αν πραγματικα εχετε την ορεξη και την υπομονη,ΔΩΡΑΝ.Ειναι νεο και δεν εχει αρκετο υλικο ακομη,ελπιζω να σας αρεσει ευχαριστω!

 

http://greekpokercoach.blogspot.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια,ειμαι ενας regular στα micro NL και tour και εχω φτιαξει εναν δωρεαν τοπο οπου μπορειτε να μαθετε πολλα πραγματα για το παιχνιδι αυτο αν πραγματικα εχετε την ορεξη και την υπομονη,ΔΩΡΑΝ.Ειναι νεο και δεν εχει αρκετο υλικο ακομη,ελπιζω να σας αρεσει ευχαριστω!

 

http://greekpokercoach.blogspot.gr

 

Bookmarked :) Thanks

 

Note:

Εχεις ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΑ τον ηχο της PS αλλα για να σε ακουσω πρεπει να βαλω δυνατα την ενταση.

Καλύτερα τον ηχο της PS κλεισε τον η χαμήλωσε τον (μεχρι το 3:00 αντεξα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bookmarked :) Thanks

 

Note:

Εχεις ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΑ τον ηχο της PS αλλα για να σε ακουσω πρεπει να βαλω δυνατα την ενταση.

Καλύτερα τον ηχο της PS κλεισε τον η χαμήλωσε τον (μεχρι το 3:00 αντεξα)

 

Exεις απολυτο δικιο,τα επομενα βιντεος δεν θα εχουν ηχο απο το λομπι.Απλα ηταν το πρωτο και δεν μου πηγε η καρδια να το σβησω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Exεις απολυτο δικιο,τα επομενα βιντεος δεν θα εχουν ηχο απο το λομπι.Απλα ηταν το πρωτο και δεν μου πηγε η καρδια να το σβησω :P

 

Ναι γιατι πραγματικα δυσκολα να κανεις focus (γιατι κανεις και multitable) και βαραει το ενα βαραει και το αλλο.. αστα να πανε :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα παιδια στο blog "ανεβηκαν" πολυ ενδιαφεροντα πραγματα στην στηλη για την θεωρια του ποκερ και 2 ακομη βιντεος που εξηγουν τι ειναι το icm και πως να παιζετε πριν τα επαθλα για τους παικτες που παιζουν τουρνουα και για το πως μπορουμε να διαβασουμε τα χαρτια των αντιπαλων μας ωστε να καταβαβουμε τι φυλλα κρατανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε κανε 2-3 δοκιμες πριν γραψεις το video.

Πραγματικα πρεπει να τα βαλω ολα στο 100% για να ακουσω.. και αν χτιπισει κανα SKYPE την ωρα που ακουω το βιντεο σου.. κουφάθηκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...