Προς το περιεχόμενο

windos phone καλο???


miltos844

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας μετα απο πολλες διαφορετικες αποψεις κατελυξα στο nokia lumia 610 θα ηθελα να μαθω αν ειναι ενα καλο κινητο και τις αποψησας...Πλεον οπως ολοι θα εχετε δει τα πιο πολλα κινητα ειναι android θα ηθελα να μου μιλησετε για τα WINDOWS PHONE

ειναι καλη επιλογη?

εχουν και αυτα εφαρμογες απο τα android ?

ειναι ευκολα στην χρησ?

για να κατεβασω πρει πρωτα απο υπολογιστη

???? (σε αυτο θα ηθελα καποιες οδηγιες)

και αγιζει τι λετε??

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν από προσωπική εμπειρία πέρασε κινητό από τα χέρια μου windows phone είναι για μένα δύσκολο να το καταλάβεις και θυμίζει λίγο windows 8 από εκεί και πέρα άποψη μου καλύτερα πάρε android για να είσαι σίγουρος

εφαρμογές έχουν..αλλά δεν είναι σαν του android εύκολες να τις βρεις και να τις κατεβάσεις δωρεάν

είναι στην αρχή δύσκολο στην χρήση και θέλει κόπο για να το μάθεις

τον υπολογιστή δεν ξέρω τι ακριβώς τον χρειάζεται το windows phone στο android απλά μπορείς να τα κατεβάσεις και να τα περνάς μέσα στο κινητό αφού έχεις κατεβάσει στο κινητό πρόγραμμα για να βλέπει την sd cart

οδηγίες για να κατεβάσεις αυτό ούτε εγώ δεν το ζήτησα ποτέ απλά πρέπει να ψάξεις το κινητό σου να πειραματιστής και να μην μένεις στο τι λένε οι οδηγίες....

πες μου πόσα λεφτά διαθέτεις και τι ακριβώς θες να κάνεις με το τηλέφωνο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακου δεν θελω να περασω τα 170 ευρω με τιποτα λες να ειναι πολυ δυσκολο να καταλαβω και να λειτουργησω τα windows phone einai peripoloka

?

kai ti mou protineis se androis παντως ειδα το το νοκια το συγκεκριμενο το 610 εχει πολυ καλη αναλυση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχω δει πιο ευκολο μενου σε κινητο.

ειναι οπως το iphone του 2007 τοσο ευκολο.

ισα ισα τα android ειναι υπολογιστες μενου-υπομενου-υπομενου α-υπομενου β

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακου δεν θελω να περασω τα 170 ευρω με τιποτα λες να ειναι πολυ δυσκολο να καταλαβω και να λειτουργησω τα windows phone einai peripoloka

?

kai ti mou protineis se androis παντως ειδα το το νοκια το συγκεκριμενο το 610 εχει πολυ καλη αναλυση

huawei ideos x5 pro? (android) (169 Ευρω από wind) ?...πώς σου φαίνεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας μετα απο πολλες διαφορετικες αποψεις κατελυξα στο nokia lumia 610 θα ηθελα να μαθω αν ειναι ενα καλο κινητο και τις αποψησας...Πλεον οπως ολοι θα εχετε δει τα πιο πολλα κινητα ειναι android θα ηθελα να μου μιλησετε για τα WINDOWS PHONE

ειναι καλη επιλογη?

εχουν και αυτα εφαρμογες απο τα android ?

ειναι ευκολα στην χρησ?

για να κατεβασω πρει πρωτα απο υπολογιστη

???? (σε αυτο θα ηθελα καποιες οδηγιες)

και αγιζει τι λετε??

1.Τα wp,ειναι πολυ καλη επιλογη,αλλα το 610 δεν ειναι και τοσο καλή,λόγο πολύ μικρής μνήμης.256mb ram!Πας καλύτερα lumia 710 ή Omnia w!

2.Ναι,έχουν εφαρμογές(απο το market των WP)!

3.Ειναι παραπολυ εύκολα,απλά και γενικά υπερβολικά εύχρηστα για τις καθημερινές ασχολειες,όπως Facebook,Twitter,emails,SMS,τηλεφωνήματα,browsing και αλλά!

4.Για να κατεβάσεις apps,δε χρειαζεσαι pc,το κανείς απο το marketplace των WP,που έχει μέχρι στιγμης 100 000+ εφαρμογές!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...