Προς το περιεχόμενο

στησιμο η/υ


Rsaint

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα! εδω και καιρω με εχει ερθει η ιδεα να φτιαξω η/υ κοματι κοματι! σκευτομαι κατι καλο για παιχνιδια! διαθετο 860Ε δεν εχω ουτε οθονη ουτε πληκτρολογιο ουτε τιποτα! ενας φιλος μου ξερει να τον φτιαξει αν εχω τα κοματια! οσο για γραφικων-επεξεργαστη δεν εχω προβλημα ουτε με την intel ουτε με την amd! εγω ειμαι απο κιλκις αλλα δεν υπαρχει προβλημα γιατι θα γινει μεσω παρραγελιας! δεν με πειραζει το μαγαζι! δεν με ενδιαφερει σχεδον καθολου η εμφανιση στο κουτι μου, ειμαι ικανοποιημενος και με ενα κουτι τον 50Ε δεν κανω ποτε oc γιατι δεν με χρειαζεται! οσο για τα παιχνιδια μην νομιζεται τρελα πραγματτα δεν με ενδιαφερει να το παιζω στα τελεια γραφικα αλλα να βλεπεται :P Καλως σας βρηκα παιδια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλως Ηρθες φιλε.Οριστε μια προταση.

Καλησπερα! εδω και καιρω με εχει ερθει η ιδεα να φτιαξω η/υ κοματι κοματι! σκευτομαι κατι καλο για παιχνιδια! διαθετο 860Ε δεν εχω ουτε οθονη ουτε πληκτρολογιο ουτε τιποτα! ενας φιλος μου ξερει να τον φτιαξει αν εχω τα κοματια! οσο για γραφικων-επεξεργαστη δεν εχω προβλημα ουτε με την intel ουτε με την amd! εγω ειμαι απο κιλκις αλλα δεν υπαρχει προβλημα γιατι θα γινει μεσω παρραγελιας! δεν με πειραζει το μαγαζι! δεν με ενδιαφερει σχεδον καθολου η εμφανιση στο κουτι μου, ειμαι ικανοποιημενος και με ενα κουτι τον 50Ε δεν κανω ποτε oc γιατι δεν με χρειαζεται! οσο για τα παιχνιδια μην νομιζεται τρελα πραγματτα δεν με ενδιαφερει να το παιζω στα τελεια γραφικα αλλα να βλεπεται :P Καλως σας βρηκα παιδια!

 

Καλώς ήρθες :)

 

Με 25 ευρώ παραπάνω πας σε Intel σύνθεση :

 

VisionStudio κατάστημα στην Θεσσαλονίκη

post-243145-0-44114300-1349281250_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεφευγει ομως γιατι εχει και μεταφορικα (και επειδη ειναι και ηχεια και πληκτρολογιο θα ναι αρκετα)...Αλλιως συμφωνω

 

Σίγουρα ξέφυγα αλλά πιστεύω αξίζει να δώσει 40 ευρώ παραπάνω μαζί με μεταφορικά για να πάει σε Intel

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα θελει να παιζει καλα παιχνιδια χωρις προβλημα αξιζει να δωσει τα 40ε παραπανω γιατι η intel κατα τη γνωμη μου ειναι η καταλληλη για παιχνιδια.Απο την αλλη η AMD ειναι πολυ καλη για προγραμματα οπως το photoshop, το pinnacle...δηλαδη για επεξεργασια ηχου, εικονας κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα θελει να παιζει καλα παιχνιδια χωρις προβλημα αξιζει να δωσει τα 40ε παραπανω γιατι η intel κατα τη γνωμη μου ειναι η καταλληλη για παιχνιδια.Απο την αλλη η AMD ειναι πολυ καλη για προγραμματα οπως το photoshop, το pinnacle...δηλαδη για επεξεργασια ηχου, εικονας κτλ

 

Πάλι όμως μπορεί να παίξει καλά και με AMD αλλά αφού η διαφορά ανάμεσα σε AMD και Intel σύνθεση είναι ελάχιστη γιατί να μην κάνει την υπέρβαση και πάει σε Intel που είναι καλύτερος CPU και να του διαρκέσει περισσότερο καιρό ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλώς ήρθες :)

 

Με 25 ευρώ παραπάνω πας σε Intel σύνθεση :

 

VisionStudio κατάστημα στην Θεσσαλονίκη

πιστευω θα προτιμησω την δικια σου συνθεση η gtx 660 ειναι καλυτερη απο την 7870?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε ΟΚ αλλα δεν ειναι 40 ευρω.Αν βαλω κι εγω ηχεια με 10 ευρω κοψω και το εξτρα ανεμηστηρακι ειναι 85 ευρω.Κι εγω σε intel θα πηγαινα αλλα ειπα να μην ξεφυγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...