Προς το περιεχόμενο

Καθαρισμος προσώπου.


ZELDA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα θα ήθελα να μου προτείνετε κάποια σκευάσματα για καθαρισμό προσώπου για άντρα που έχετε χρησιμοποιεί και μείνατε ευχαριστημένοι αν μπορώ να τα προμηθευτώ και από Αγγλικό amazon ακόμη καλύτερα μαζί με καποιες άλλες αγορές που θελω να κάνω , αποφεύγω ξανά να αγοράσω από Ελλάδα γιατί όσες φορές και αν πήγα σε μαγαζιά φαρμακεία δεν έμεινα ικανοποιημένος και τα πλήρωσα πανάκριβα , η ηλικία μου είναι 29 και γενικά δεν έχω καθαρίσει ποτέ την επιδερμίδα μου σοβαρά, μονο με κάποια τυπου clerasil αλλα στην βράση και στην φέξη οπότε αποφάσισα να το παρω λιγο ποιο σοβαρα και ξεκινήσω να περιποιούμαι λίγο την επιδερμίδα μου , εχω αρκετά λιπαρό το δέρμα με κλειστούς πόρους και μαύρα στίγματα τι μπορείτε να μου προτείνετε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο είναι για ακμή εγώ δεν έχω τέτοιο πρόβλημα, μπορώ να το χρησιμοποιησω άφοβα για το πλεονάζον σμήγμα πχ γυαλιζει το προσωπο μου λιπαρο κτλ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Na πας σε έναν αισθητικό

 

 

διαφορετικα σε εναν δερματολογο για να σου δωσει αυτος ο,τι χρειαζεσαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν γυαλίζει βάλε πούδρα

εσύ βάζεις πούδρα και βγαίνεις έξω δηλαδή ή μήπως να βάλω και make up και κανα κραγιόν και να πάω στο μπουγατσατζίδικο για δουλεία :-D να με στίλει το αφεντικό στην συγγρού για βίζιτες πως το βλέπεις ?

νομίζω είμαι ξεκάθαρος ουτε σε δερματολόγο θελω να παω ουτε σε αισθητικό αν ήθελα και το έκρινα σκόπιμο θα πηγαινα το θεμα αναφερετε σε προιοντα καθαρισμου .

διαφορετικα σε εναν δερματολογο για να σου δωσει αυτος ο,τι χρειαζεσαι

μαλλον δεν έχεις πάει σε δερματολόγο αν είναι να μου φορτωσει όλη τις παναγιάς τα μάτια και να μου βγεί ο κουκος αηδόνι μένω με την λιπαρή μου επιδερμίδα δεν υπάρχει πρόβλημα κανένα! επίσεις θελω να μου προτείνετε για το λόγο οτι θελω να τα αγοράσω απο άμαζον όπως ανέφερα ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...