Προς το περιεχόμενο

Υπάρχει σε κάποιο ελληνικό μαγαζί 9700 ή 9800 all in wonder;


Nikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκέφτομαι να αγοράσω μια τέτοια κάρτα αλλά δεν έχω δει ακόμα σε ελληνικό site κάποια τετοια κάρτα. Έχει βρει κανείς καμιά AIW στην Αθήνα;

Δεν με ενδιαφέρει η 9000 AIW γιατί έχω ήδη μια 9500.

Νίκος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για το Link.

Πανάκριβη η άτιμη, 577€ κάνει ένας υπολογιστής. Εγώ είχα διαβάσει ότι βγαίνει η 9800 AIW και κάνει γύρω στα 450$ οπότε λέω ότι κάπου εκεί θα έίναι η 9700 εδώ. Τόσα όμως χρήματα με τίποτα δεν δίνω. Εδω μπορώ με τα λεφτά αυτά να αγοράσω μια 9700 και μια κάρτα video editing και να μου μείνουν και ρέστα!!!.

Νίκος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΓΝΩΣΤΗ :shock: η Sapphire????Πλακα κανεις?Απο τις καλυτερες εταιριες για ati ειναι!Εγω προσφατα αλλαξα Η/Υ και πηρα την radeon 9700 pro all in wonder(απιθανη ειναι) και αργησε μια μερα επιπλεον ο Η/Υ γιατι δεν την εβρισκαν ευκολα αυτοι του καταστηματος!Το καταστημα ηταν το PCStore στη Στουρναρη αν σε ενδιαφερει να πας να την αγορασεις... :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει και στο πλαίσιο(στο site τουλάχιστον)9700 all in wonder και κοστίζει 340 ευρώ χωρίς φπα.Απο την powercolor
βασικα το πλαισιο εχει τα μισα απο οσα εχει στο site... :( Προσωπικη εμπειρια.Και ενας φιλος μου το ιδιο επαθε.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως morgoth...δυστυχως :cry: .Οταν πηγα να παρω τον καινουριο Η/Υ(ορισμενα κοματια αλλαξα)απο το πλαισιο,εγινε το εξης:ηθελα asus A7N8X deluxe,sapphire ati radeon 9700 pro,athlon 3000+ XP,midi box των 400W και 2 DDR DIMMS των 256 kingston.Ειχαν ΜΟΝΟ τον athlon :shock: :shock: :shock: !!!Πηγα στο PCStore που προαναιφερα και οχι απλως τα ειχαν ολα :D ,αλλα ο athlon ηταν box,και η 9700 pro ηταν σε all in wonder!!!!!!!!!!! :o :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαράδεκτες καταστάσεις!Εγώ έψαχνα μανιωδώς να βρώ μια radeon 9500 pro και ενα dvd pioneer και δεν βρήκα τίποτα στο πλαίσιο..Στο site βέβαια υπήρχαν όλα!Ευτυχώς βολεύτηκα απο το big city,το οποίο όμως είναι πιο ακριβό.ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΆΔΑ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...