Προς το περιεχόμενο

Επαρκουν 650watt?


alximistis_82

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα, παιδια! εχω το συστημα της υπογραφης μου, εαν βαλω πανω αλλη μια gtx480 για sli θα επαρκουν τα 650watt που ειναι το τροφοδοτικο μου? Ευχαριστω πολυ!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα δεν το σκεφτομαι για τωρα, για πιο μετα σε κανενα εξαμηνο, αντι να αλλαζα καρτα να επαιρνα μια μεταχειρισμενη 480 και να τις ζευγαρωνα. Μεχρις στιγμης επαρκει και με το παραπανω η 480 που εχω, παιζω τα παντα σε full hd

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτές οι κάρτες είναι πολύ ενεργοβόρες σε σχέση με την τελευταία σειρά . Καλύτερα να έπαιρνες κάποια καινούργια παρά να κάνεις sli .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ενα 6μηνο, δεν νομιζω να αξιζει τον κοπο να ανεβασεις την καταναλωση του πισιου σου κατακορυφα, για επιδοσεις που θα μπορεις να εχεις με μια καρτα και λιγοτερα W..!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστο και αυτο που λες, το σκεφτηκα, αλλα απο την αλλη για να παρω μια 670 θελω τουλαχιστον 4 κατοσταρικα, ενω με 160 ευρω βρισκω μια 480, τεσπα, ολα ειναι σε υπο σκεψεις, και στην παρουσα φαση μου επαρκει μια 480.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 1080p παιζω. χωρις να παρεξηγηθω, απο προσωπικη μου πειρα, με αυτο που ειχα παθει πριν 2 χρονια με μια ΑΤΙ 5770 δεν το ξανα σκεφτομαι με τιποτα να αποχωριστω την nvidia. Το ξερω αυτο οτι η 680 ειναι αρκετα πιο χαμηλης καταναλωσης καρτα απο την 480. Μαλλον θα την κρατησω κανεναν χρονο ακομα και μετα παμ απο σειρα 6 ή 7 nvidia......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστο και αυτο που λες, το σκεφτηκα, αλλα απο την αλλη για να παρω μια 670 θελω τουλαχιστον 4 κατοσταρικα, ενω με 160 ευρω βρισκω μια 480, τεσπα, ολα ειναι σε υπο σκεψεις, και στην παρουσα φαση μου επαρκει μια 480.

 

 

Πουλας την δικη σου κρατας και αυτα τα 160 που θες για να την παρεις και περνεις μια 670 μεταχειρισμενη τσιλικια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...