Προς το περιεχόμενο

ati x1900gt


giorgos.3m

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα σας σαν νεο μελος καλως σας βρηκα. Λοιπον εχω το εξης προβλημα εχω μια ati x1900gt το προβλημα ειναι ενω το pc δουλευει μαυριζει η οθονη ακουγεται το ανεμιστιρακι της καρτας γραφικων(λες και γυριζει ποιο γρηγορα) και μετα απο 2 δευτερολεπτα ανοιγει κανονικα η οθονη . Οταν εχω αναλυση 1024*768 αυτο μπορει να συμβει 3-4 φορες την μερα αν την εχω 1280*1024 δεν μπορεις να δουλεψεις αναβοσβηνει. Επισης να σας πω πως η οθονη στην προσφατη μετακομιση που εκανα χτυπηθηκε με αποτελεσμα αρκετα καμενα pixel μηπως και αυτο επηρεαζει;;;;tnks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου το κατεβασα το προγραμμα το τρεχω αλλα το pc δεν κανει τιποτα κολλαει. Λοιπον μητρικη εχω μαι asus k9n neo επεξεργαστη AMD athlon 64x2 dual core 3800 2,1 ghz και 2 giga ram

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκεφτομαι να την αλλαξω διοτι και παλαιοτερα μου ειχε βγαλει προβλημα και μου την αλλαξανε με την εγγυηση αν μπορειται να μου προτεινετε μερικες θα ηταν καλο γιατι δεν ξερω ποια κανει γιατι το pc ειναι παλιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ποσο που μπορω να διαθεσω ειναι περιπου 200-250 euro.. απο χρηση οταν το προειχα παρει πριν 6 χρονια το ελιωνα στο game 2 χρονια τωαρ το εχω μονο για net και για μια κλασικη χρηση πσντως αν με αυτα τα λεφτα μπορω να παιζω κιολας δεν λεω οχι το τροφοδοτικο ειναι 550 watt COOLERMASTER χωρις να ειμαι απολυτα σιγουρος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα λεω να διαθεσω αυτα τα χρηματα και κατι παραπανω να τον κανω λιγο ποιο γρηγορο και να βρω καμια μεταχειρισμενη καρτα οπως ειπες εχιεσ να προτεινεις κατι? επεξεργαστη μητρικη σκληρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...