Προς το περιεχόμενο

Sync με νεο iTunes


TwitterLover

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας και παλι! Οπως έγραψα σε ενα αλλο post περιμένω να μ φέρουν το καινούργιο μ Mac. Το θέμα ειναι πως στο προηγούμενο pc μου κάηκε ο σκληρός. Γίνεται να συνδέσω το iPhone μου χωρίς να χάσω την μουσική, τις φωτο, και τις εφαρμογές μου; Ηδη έχασα περίπου 700 φωτο που είχα αποθηκευμένες στο pc ώστε να μην πιάνουν χώρο στο iPhone. :S Thanks!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας και παλι! Οπως έγραψα σε ενα αλλο post περιμένω να μ φέρουν το καινούργιο μ Mac. Το θέμα ειναι πως στο προηγούμενο pc μου κάηκε ο σκληρός. Γίνεται να συνδέσω το iPhone μου χωρίς να χάσω την μουσική, τις φωτο, και τις εφαρμογές μου; Ηδη έχασα περίπου 700 φωτο που είχα αποθηκευμένες στο pc ώστε να μην πιάνουν χώρο στο iPhone. :S Thanks!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

στον νέο υπολογιστη μυν κανει συγχρονισμο γιατι θα τα χασεις

κανε ομως backup κανοντας δεξι κλικ πανω στην συσκευη και διαλεγεις βαψκθπ

απο εκει και περα μπορεις να κατεβασεις και να κανεις εγκατασταση το iexplorer και να βρεις και να αντογραψεις ολο το περιεχομενο του τηλεφωνο σου..στον νεο υπολογιστη σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά απο την αντιγραφή με το iExplorer τα δεδομένα θα περάσουν στο iTunes και θα μπορω να κανω sync?

 

Sent from my iPhone using Insomnia

όχι τα δεδομενα σου απλα θα περασουν σε ενα φακελο που θα ορισεις εσυ στον υπολογιστη σου ετσι οταν θα κανεις συγχρονισμο και αν τα χάσεις...να εχεις ενα αντίγραφο!

δεν ειναι πολλα

φωτογραφιες μουτσικη βιντεο

το πρωτο..δηλαδη φωτογραφιες...και επαφες συγχρονιζονται με icloud αν εχεις ενεργοιποιημενο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ναι ισχύει! Οι επαφές μ ειναι ήδη στο iCloud. Οι φωτο μ θα πανε στο iPhoto οπότε ειμαι κομπλε. Πρεπει μονο να σωσω την μουσική και τα apps.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ναι ισχύει! Οι επαφές μ ειναι ήδη στο iCloud. Οι φωτο μ θα πανε στο iPhoto οπότε ειμαι κομπλε. Πρεπει μονο να σωσω την μουσική και τα apps.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

πρωτα απο ολα

κανεις backup η συσκευη σου με δεξι κλικ

οχι sync ομως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ! Ας έρθει με το καλό το MacBook και μετά θα ξαναγραψω να σ πω πως πήγε. :)

 

Sent from my iPhone using Insomnia

υπαρχουν και αλλα προραμματα για mac οσον αφορα τη ευρεση των αρχειων απο iOS συσκευή

ικαλως να τα δεχτεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...