Προς το περιεχόμενο

Επιλογή σκληρού 2.5άρη....


JimGer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα παιδιά θέλω να αγοράσω έναν δεύτερο δίσκο για το λάπτοπ μου που θα χρησιμοποιηθεί μόνο ως αποθηκευτικός χώρος καθώς έχω και εναν ssd πάνω....

 

Είμαι ανάμεσα στον scorpio blue 1tb και στον travelstar 5k1000

 

Γνωρίζει κανείς ποιος είναι πιο αθόρυβος και πιο αξιόπιστος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά θέλω να αγοράσω έναν δεύτερο δίσκο για το λάπτοπ μου που θα χρησιμοποιηθεί μόνο ως αποθηκευτικός χώρος καθώς έχω και εναν ssd πάνω....

 

Είμαι ανάμεσα στον scorpio blue 1tb και στον travelstar 5k1000

 

Γνωρίζει κανείς ποιος είναι πιο αθόρυβος και πιο αξιόπιστος?

 

Εσωτερικό δίσκο ψάχνεις ; :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα σας

Είμαι καινούρια στο forum και θα ήθελα την βοήθεια σας

Έχω υπολογιστή με επεξεργαστή Intel Pentium Dual Core E2180 2.00GHz LGA775-800FSB-BOX, μνήμη Ram Kingston KVR667D 2N5/2GB PCS300 667MHz Value Ram και μητρική ABIT I-45C. Ο σκληρός έχει γεμίσει και θέλω να προσθέσω ακόμη έναν. Ο ήδη υπάρχον είναι Western Digital 160gb WD1600AASS SATA2. Τι σκληρό πρέπει να επιλέξω?με τι χαρακτηριστικά? Επειδή δεν γνωρίζω και πολλά θα εκτιμούσα πολύ την βοήθεια σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα σας

Είμαι καινούρια στο forum και θα ήθελα την βοήθεια σας

Έχω υπολογιστή με επεξεργαστή Intel Pentium Dual Core E2180 2.00GHz LGA775-800FSB-BOX, μνήμη Ram Kingston KVR667D 2N5/2GB PCS300 667MHz Value Ram και μητρική ABIT I-45C. Ο σκληρός έχει γεμίσει και θέλω να προσθέσω ακόμη έναν. Ο ήδη υπάρχον είναι Western Digital 160gb WD1600AASS SATA2. Τι σκληρό πρέπει να επιλέξω?με τι χαρακτηριστικά? Επειδή δεν γνωρίζω και πολλά θα εκτιμούσα πολύ την βοήθεια σας.

 

Καλώς όρισες , μήπως ο σκληρός είναι ο WESTERN DIGITAL 160GB WD1600AAJS SATA2 ; :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...