Προς το περιεχόμενο

Αγορα Laptop!!!


GP7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους! Ενα φιλαρακι θελει να παρει λαπτοπ στην κοπελα του, κι αποφασισα να τον βοηθησω.. Και προφανως κι εγω με τη σειρα μου θα ηθελα τη δικη σας γνωμη! Η χρηση του λαπτοπ θα ειναι καθαρα και μονο για ιντερνετ, μουσικη και το πολυ καμια ταινια.. Το μπατζετ ειναι πολυ σφιχτο στα 150 Ευρο, μαξ 160.. Δεν τον πειραζει ακομα και η επιλογη μεταχειρισμενου λαπτοπ.. (Μονο απο Αθηνα) Οποια βοηθεια, ευπροσδεκτη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω του το ειπα αλλα αυτος δεν ακουει.. Οποτε το μεταχειρισμενο ειναι μονοδρομος.. Αυτο το βρηκα στις αγγελιες: http://www.insomnia.gr/classifieds/laptops/variouslaptops/96357-lenovo-ideapad-s10-2/ Αξιζει??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι ασχημη περιπτωση. Εγω προσωπικα θα εκανα δωρο στην κοπελα μου laptop μονο αν μπορουσα να σκασω κανενα 400αρι, εστω 300 για notebook, μη γινω και ρεζιλι. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πικρα ειναι πως ρωτησα το παλικαρι που εχει αναρτησει την αγγελια και μου ειπε πως ειναι κρατημενο.. Τωρα βρισκομαστε στην αναζητηση αλλου! Και με αυτο το μπατζετ δυσκολα τα πραγματα.. Ουτε turbo-x δεν παιρνεις :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...