Προς το περιεχόμενο

προβλημα με windows 7 στην εγκατασταση


g64m

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα,εχω ενα προβλημα με τα windows και θελω βοηθεια.εχω ενα ''σπασμενο'' windows 7 και ηθελα να το εγκαταστησω στον υπολογιστη μου ο οποιος ειναι xp.

 

ενω ξεκιναει το booting μια χαρα μετα στο expanding κολλαει στο 97% και σταματαει ν γυρναει το dvd

με αποτελεσμα ν μην μπορω να ολοκληρωσω την εγκατασταση.

 

παρακαλω πολυ οποιος γνωριζει τι μπορει να φταιει να με βοηθησει. ευχαριστω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παράλληλη σύνδεση σκληρών δίσκων, αλλά αφού δεν το ξέρεις ξέχνα οτι στο πα. Τι σκληρό δίσκο έχεις και πες μου αν τον έχεις χωρισει και σε partitions.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παράλληλη σύνδεση σκληρών δίσκων, αλλά αφού δεν το ξέρεις ξέχνα οτι στο πα. Τι σκληρό δίσκο έχεις και πες μου αν τον έχεις χωρισει και σε partitions.

ο σκληρος μου δισκος ειναι 320 gb και ναι το εχω χωρισει σε 2 partitions.ΣΕ C ΚΑΙ ΣΕ D.γτ?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο σκληρος μου δισκος ειναι 320 gb και ναι το εχω χωρισει σε 2 partitions.ΣΕ C ΚΑΙ ΣΕ D.γτ?

σε ρώτησα μήπως και το partition του C είναι πολύ μικρό και δεν χωράνε τα Windows 7. Ειναι πάνω απο 20 GB το πρώτο partition?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δισκάκι με τα windows το χεις δοκιμάσει πουθενά αλλού μήπως φταίει αυτό;

οχι γτ δν υπαρχει κανενας διαθεσιμος

 

σε ρώτησα μήπως και το partition του C είναι πολύ μικρό και δεν χωράνε τα Windows 7. Ειναι πάνω απο 20 GB το πρώτο partition?

οχι φιλε μου δν ειναι μικρο το εχω ελευθερωσει το C.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσε το "σπασμένο" και βάλε κάποια έκδοση απο εδώ: http://www.mydigital...-digital-river/ .

Για την ενεργοποίησή τους, στείλε μου πμ μόλις τα εγκαταστήσεις για να σου πω πως θα το κάνεις ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...