Προς το περιεχόμενο

Intel HD graphics 2000


Anestis84

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας συνφορουμίτες θα ήθελα να μάθω εάν η Intel HD graphics 2000 που βρίσκεται επάνω

στον Intel I5 2400 Sandy bridge επαρκεί για να βλέπω σε LCD TV 32' Full HD 1920x1080 και σε μιά οθόνη LED TV-MONITOR 21.5' 1920x1080 ταινίες/εργασίες στο office και youtube videos????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σας συνφορουμίτες θα ήθελα να μάθω εάν η Intel HD graphics 2000 που βρίσκεται επάνω

στον Intel I5 2400 Sandy bridge επαρκεί για να βλέπω σε LCD TV 32' Full HD 1920x1080 και σε μιά οθόνη LED TV-MONITOR 21.5' 1920x1080 ταινίες/εργασίες στο office και youtube videos????

 

Παράλληλα όχι (Νομίζω ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ , δεν υποστηρίζει παράλληλη λειτουργία). Αλλά μια κάθε φορά άνετα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και παράλληλα και κάθετα και οριζόντια. :P Είσαι μια χαρά για όλα εκτός από παιχνίδια.

 

Fail , νόμιζα ότι αν συνδέσεις και τις δύο υποδοχές της μητρικής που βγάζουνε έξοδο για εικόνα δουλεύει η μια , ε όσο ζω μαθαίνω... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι παράλληλα και τις 2 οθόνες...!! :mellow: :-D αλλά αν μπορώ να χρησιμοποιώ στην κάθε μια ξεχωριστά την HD graphics card 2000 onboard hdmi που βγάζει η mobo μου (Gigabyte Z68P-DS3) μέσω του intel I5 2400 s1155..... χτές δοκίμασα λοιπόν το εγχείρημα για το οποίο σας ρώτησα...δηλ ξήλωσα μια Geforce GT 440 1GB και έπαιξα με την onboard ΗD graphics 2000 και παρατήρησα ψιλό χάλια χρώματα πέραν του ότι πιστεύω ότι γκάζωνε και την cpu σε ταινία η youtube 1080p

 

έχεται να μου προτείνεται κάποια tips για την συνδεση και παραμετροποίηση για να παίξω με την HD graphics 2000?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...