Προς το περιεχόμενο

Ηχεία 2.1 για PC μέχρι 100 ευρώ, ποια ;


iznodur

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είμαι σε δίλημμα. Θέλω να πάρω ηχεία 2.1 αλλά έχω μπερδευτεί. Δεν θέλω να δώσω πάνω από 100 ευρώ ενώ η ιδανική τιμή θα ήταν 60 με 70 ευρώ. Αυτή την στιγμή είμαι ανάμεσα στα Logitech Z523, JBL Creatures III, ή κάποιο edifier. Ποια προτείνετε ;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω τα Z323 και ειμαι πολυ ευχαριστημένος, οποτε φανταζομαι οτι και τα Z523 θα ειναι ποιοτικα. Επισης δες και αυτα στα 100 ευρω:

 

http://www.specialprice.gr/shop/item.asp?itemid=23945&catid=42

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τι χρήση είναι τα ηχεία; Θέλεις βάρος στη δύναμη ή στην ποιότητα;

Εγώ με τα logitech z-2300 (2.1 200W) μπορώ να πω ότι έκανα την καλύτερη επιλογή που θα μπορούσα ποτέ, ΑΛΛΑ για τις ανάγκες μου. Έχουν τρομερή ένταση και τα έχω 4 χρόνια χωρίς πρόβλημα ή κάποια αλλοίωση στον ήχο. Αλλά αν είσαι ψαγμένος με τον ήχο και θέλεις υψηλή ποιότητα τότε να πας σε άλλη κατηγορία.

Πάντως θα σου πρότεινα τα Logitech Z523 για γενική χρήση πιστεύω θα σε καλύψουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τι χρήση είναι τα ηχεία; Θέλεις βάρος στη δύναμη ή στην ποιότητα;

Εγώ με τα logitech z-2300 (2.1 200W) μπορώ να πω ότι έκανα την καλύτερη επιλογή που θα μπορούσα ποτέ, ΑΛΛΑ για τις ανάγκες μου. Έχουν τρομερή ένταση και τα έχω 4 χρόνια χωρίς πρόβλημα ή κάποια αλλοίωση στον ήχο. Αλλά αν είσαι ψαγμένος με τον ήχο και θέλεις υψηλή ποιότητα τότε να πας σε άλλη κατηγορία.

Πάντως θα σου πρότεινα τα Logitech Z523 για γενική χρήση πιστεύω θα σε καλύψουν.

 

Να σου πω την αλήθεια θέλω περισσότερη ένταση... και την στάνταρ ποιότητα της κατηγορίας, γιατί, αν θες κορυφαία ποιότητα τα περνάς τα 100 για πλάκα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...