Προς το περιεχόμενο

Lenovo IdeaPad G580 - Metal (i5-3210M/4GB/2GB nVidia GT 630) - 599€ - ΜΜarkt


c0prse_grinder

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενδιαφερεται συγγενης μου για φορητο, απλη χρηση, θελουμε κατι σε Lenovo και να μην ξεπερναει τα 400€. Λιγο τα καβουρια στην τσεπη λιγο τα αντικειμενικα προβληματα που εχουν δημιουργηθει σε καθε οικογενεια λογω της υφεσης...

Υπαρχει κατι να ξεχωριζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Απ'το νεο newsletter του καταστηματος, εδω και λινκ:

http://www.mediamark...er_11_10_6.html

cms_original_png

 

● Επεξεργαστής Intel® Core™ i5-3210M 2.5GHz Ivybridge 3ης γενιάς ● Μνήμη 4GB DDR3 ● Σκληρός δίσκος 750GB ● Κάρτα γραφικών 2GB nVidia GT 630 ● USB3.0 ● DVD±RW ● Web Camera ● Card Reader ● LAN 10/100 ● Wifi 802.11b/g/n ● Windows® 7 ● Βάρος 2.6 kg ● 1 χρόνος εγγύηση κατασκευαστή

καλο για τετοια χαρακτηριστικα που εχει ητιμη ειναι πολυ καλη!!!!

Εε με 45ευρω πας στα 3 χρονια συνολικης εγγυησης αν θες.

 

Παιδιά σκέφτεται και ένας φίλος μου να πάρει το συγκεκριμένο μοντέλο..(lenovo g 580 metal). Το θέλει για προγράμματα CAD kαι CUBASE..όχι όμως και στην πιο βαρειά τουσ μορφή..αξίζει το μηχάνιμα αυτό για τις συγκεκριμένες εργασίες που το θέλει? Εγω του πρότινα να το πάρει αλλα θέλω και μια 2η άποψη απο εσάς! Ευχαριστώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια εχω λενοβο απο το 2006 και πανω σ αυτο δουλευω και γραφω ακομη

το μηχανημα ειναι σκυλι και αξιοπιστο 100%

ουτε θερμαινεται μετα απο τοσα χρονια ουτε κολλαει ουτε τιποτα

Σε αντιθεση με hp, toshiba, sony γνωστων και φιλων που υπερθερμαινονται μολις περασουν ενα-δυο χρονακια και ειναι συνεχως μεταξυ αντιπροσωπιας και third party repairs

Για acer ουτε να το συζηταμε. πολυ κακη προσωπικη εμπειρια δικη μου και φιλων που δεν με ακουσαν

Τα ideapad εχουν καλυτερη ποιοτητα κατασκευης απο αλλες σειρες

 

Προσωπικα θα συμφωνησω με το φιλο απο πανω

για λαπτοπ πλεον θα επελεγα μονο Lenovo η Dell

καμια αλλη μαρκα

 

Eχει απόλυτο ΔΙΚΙΟ ο φίλος μας!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LOL....πηγαμε να το πάρουμε και τελικά είχε εξαφανιστεί!! Ηταν πολυ καλή η τιμή και πολυ καλό το μηχάνιμα προφανώς...αντε τώρα να δώ που θα καταλήξει και αυτός σε pc..καμιά πρόταση στα ίδια χρήματα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LOL....πηγαμε να το πάρουμε και τελικά είχε εξαφανιστεί!! Ηταν πολυ καλή η τιμή και πολυ καλό το μηχάνιμα προφανώς...αντε τώρα να δώ που θα καταλήξει και αυτός σε pc..καμιά πρόταση στα ίδια χρήματα??

λιγο υπομονη, ολο και κατι αξιολογο θα κανει την εμφανιση του στον τομεα τον προσφορων!
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...