Προς το περιεχόμενο

Παρουσίαση Samsung Galaxy Note 2


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 129
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απο ποιοτητα σκεψου 10 φορες καλυτερη απο ενα iphone μιας και το δευτερο ειναι παραγωγης κινας.

Φαντασου λοιπον :)

Aν και αν ειχες ποτε σου συσκευη samsung δεν θα ειχες καμια απορια περι ποιοτητας και samsung.

http://www.youtube.com/watch?v=mA0r7tc6V5s

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ρωτησα για iphone.Αλλα για το συγκεκριμενο phablet.Ηρεμιστε καποιοι και μην παθιαζεστε τοσο.Μετα τα apple/intel/nvidia/amd/whatever fanboys εχουμε και τα samsung τα τελευταια χρονια.

 

Α και ειχα samsung παλια και ημουν σχετικα ευχαριστημενος. ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο ποιοτητα σκεψου 10 φορες καλυτερη απο ενα iphone μιας και το δευτερο ειναι παραγωγης κινας.

Φαντασου λοιπον :)

Aν και αν ειχες ποτε σου συσκευη samsung δεν θα ειχες καμια απορια περι ποιοτητας και samsung.

http://www.youtube.com/watch?v=mA0r7tc6V5s

 

Ορισμενοι εχετε καταντησει γραφικοι,ειστε ικανοι σε θεμα για το τι καιρο θα κανει το σαββατοκυριακο να κραξετε το iphone.Εχει και το κομπλεξ τα ορια του

.Ον τοπικ το εχει παρει ο κολητος που ειχε παντα iphone και εχει μεινει ευχαριστημενος ,το μεγεθος της οθονης εμενα με ξενιζει αλλα δεχομαι πως ειναι γουστα αυτα και ειναι θεμα συνηθειας να προσαρμοστεις στο μεγεθος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως κάτοχος του εδω και 2-3 εβδομάδες δεν θα σταθώ στο πόσο ελευθερία σου δίνει σε οτιδήποτε κάνεις ουτε γενικότερα ότι είναι το καλύτερο κινητό που είχα. Θα σταθώ στο οτι ειναι δύσκολο να πας σε μικρότερο κινητό μετά απο αυτό. Ερχόμενος απο 4s μου φαινόταν μεγάλο στην αρχή. Χθες έπιασα στα χέρια μου το s3 και μου φάνηκε κινητακι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχοντας το τηλ. πλεον δευτερη βδομαδα μετα απο 2 χρονια με iphone 4 εχω να πω τα εξης για να βοηθησω.

Το τηλεφωνο πραγματικα ειναι γρηγορο πολυ πιο γρηγορο απο το τεσσαρι σε ολα μακραν.Τις πρωτες μερες ειχα φρικαρει λιγο με το μεγεθος αλλα φρικη ηταν παει περασε και πλεον ολα αψογα.Το android πλεον ειναι ανετα πολυ καλυτερο σε ολα απο το ios και αυτο το λεει καποιος με imac στο γραφειο του και macbookpro για laptop φανατικο του μηλου...το μονο θεμα του κιν ειναι το μεγεθος.Κατα τα αλλα μπορει να κανει ανετα οτι κανει το ios ακομα καλυτερα με μεγαλυτερη παραμετροποιηση και τουλαχιστον μεχρι το 4s που εχει η γυναικα μου και πιο γρηγορα.Μη κολονεται στη μεταβαση ειναι θεμα 2-3 ημερων.Ελπιζω να βοηθησα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει να μου προτεινει κανεις καποιο καταστημα (οσο το δυνατον φθηνοτερο) για να το αγορασω με δοσεις (online)?

Και κατι ακομα : Ειναι κινητο έτσι; θελω να πω μπορεις να μιλησεις ; γιατι σε πολλα sites που εχω δει στις ωρες αναμονης (2G) διπλα εχει παύλα . ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κατι ακομα : Ειναι κινητο έτσι; θελω να πω μπορεις να μιλησεις ; γιατι σε πολλα sites που εχω δει στις ωρες αναμονης (2G) διπλα εχει παύλα . ευχαριστω

 

Ναι, κινητό είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...