Προς το περιεχόμενο

Παρουσίαση Samsung Galaxy Note 2


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τρελο πακετο!

Τι σκοπευεις να κανεις? Αν ειναι να το φτιαξεις πες και ποσο πηγε το μαλλι να εχουμε μια εικονα..

 

Το touch που έσπασε πωλείται στα 20€... ΑΛΛΑ από τα βίντεο που είδα είναι της συνομοταξίας iphone 4 και μετά: touch, screen και digitizer είναι ένα και είναι πολύ μεγάλο ρίσκο να επιχειρήσεις την αλλαγή γιατί μετά πάει στα 150€ (περαστικά πάντα δικά μου).

 

Οπότε προς το παρών δεν θα κάνω τίποτα... απλά το κοιτάω και τσατίζομαι  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 129
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 1 μήνα μετά...

Μπορεί κάποιος να μου πει ΠΩΣ αλλάζω στο πληκτρολόγιο από ελληνικά σε αγγλικά; Πραγματικά θα τρελαθώ.

 

Έκδοση 4.1.1 επίσημη από mediamarket, euro κομπλέ όλα.

 

Στο μήνυμα πχ. δεν βρίσκω κανένα τρόπο. Μόνο ελληνικά έχει, και στις γλώσσες δεν έχει επιλογή πρόσθεσης γλώσσας αλλά μόνο επιλογή ελληνικών ή αγγλικών.

 

Επίσης swype δεν υπάρχει στο 4.1.1??? 

 

Όποιος ξέρει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πληκτρολόγιο να δείχνει τα γράμματα για να φαίνονται και τα δυο βελάκια στο space, δεξιά και αριστερά, όχι τα σύμβολα. Έχεις σίγουρα προσθέσει τη γλώσσα; Μήπως έχεις ξετικάρει τα Αγγλικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Ας το ανακινήσω λίγο το νήμα :)

 

Μακράν το καλύτερο τηλέφωνο που έχω πιάσει στα χέρια μου. Ξέχασα σε χρόνο dt την ενασχόληση μου τα τελευταία χρόνια με την apple (2g, 3GS, 4 & 4s).

Αν και το 4s θα το έχω πάντα στην καρδιά μου το note θα με συνοδεύει στα επαγγελματικά μου ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...