Προς το περιεχόμενο
Συνδεθείτε  
Haldol

Android pad μέχρι 150€

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μέσα στον επόμενο μήνα θα πρέπει να βρω ένα Android pad. Δε θέλω να κινηθώ πάνω από τα 150€.

Δε με απασχολούν οι επιδόσεις του. Δε το θέλω για gaming, ούτε για οποιαδήποτε "βαριά" εφαρμογή. Αρχικά θα το χρησιμοποιήσω για να δοκιμάσω - και αργότερα να επιδείξω - μια εφαρμογή για Android. Έπειτα θα το κρατήσω ως e-book reader. Ή μπορεί και να το "ξεφορτωθώ", ανάλογα το αν θα μείνω ικανοποιημένος ή όχι από αυτό (που οκ, στα 150€ δε πιστεύω ότι θα βρω κάτι "καλό").

Λόγω του ότι αν θα το κρατήσω, θα το κρατήσω ως e-book reader, δε θέλω να πάμε πάνω από τις 7". Για τον ίδιο λόγο, με απασχολεί και η διάρκεια της μπαταρίας. Θα είναι λίγο fail να μη μπορεί να βγάλει πάνω από 3-4 ώρες χωρίς φόρτιση.

Από λίγο που έψαξα εγώ έχει ξεχωρίσει το Kindle Fire το απλό. Τι άλλο θα μου προτείνατε;

Να αναφέρω ότι κοιτάω και μεταχειρισμένα, δεν έχω πρόβλημα!

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.e-lenovo.gr/p.IdeaPad-A1-10GB.681181.html

Επώνυμο και ποιοτικό (αναβαθμίζεται και σε ICS).

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Το Lenovo δε φαίνεται κακό. Αλλά γιατί όχι το Kindle Fire; Έρχεται στα ίδια λεφτά, έχει τα ίδια χαρακτηριστικά ενώ υποστηρίζει out-of-the-box και όλο το οικοσύστημα της Amazon (βιβλία, μουσική, κλπ). Όπως το βλέπω εγώ πλεονεκτεί.

Ή έχει κάνει καμιά πο*στιά η Amazon και δε θα μπορώ να τρέξω .apk εύκολα; Κάνα περίεργο κλείδωμα ίσως;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
Συνδεθείτε  
  • Δημιουργία νέου...

Χρήσιμες πληροφορίες

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.