Προς το περιεχόμενο

car.gr


alexoa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ανοιγω ενα θεμα γιατι τις τελευταιες μερες δεν μπορω να καταχωρησω αγγελια στον συγκεκριμενο site..και λεω μηπως συμβαινει και σε αλλους...ή αν γνωριζει καποιος να μας πει τι συμβαινει....

 

λοιπον κατχωρω την αγγελια μου στην συγκεκριμενη ενοτητα που πρεπει και ενω συνεχιζω για να βαλω και τις φωτο μου οταν ολοκληρωνετε η αγγελια κραταω τον κωδικο που σου δινει για τυχον αλλαγες...Ε μεσα σε μιση ωρα η αγγελια εμφανιζετεε διεγραμενη??

 

Ποιος ατιμος και γιατι την διαγραφει..???

 

αλλες φορες παλι πριν βαλω τις φωτο μου μου εμφανιζει μηνυμα οτι αν θελω να επικοινωνησω με μαιλ στον εμπορο panos34 .......

και δεν καταχωρειτε η αγγελια μου..!!

 

Λογοκρισια κανουν τι κανουν????

αν συμβαινει και σε αλλους παρακαλω ενημερωστε με...!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιδιωτης ειμαι..εγω πριν 2 μερες εβαλα μια αγγελια ενα παπι ενος φιλου και την εβαλα κανονικα! χωρις προβληματα! η κατι κανεις λαθος... η την αγγελια σου λογικα την κανουν "καταγγελια" και μετα στην βγαζουν..πηρες στο car.gr ??

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ανοιγω ενα θεμα γιατι τις τελευταιες μερες δεν μπορω να καταχωρησω αγγελια στον συγκεκριμενο site..και λεω μηπως συμβαινει και σε αλλους...ή αν γνωριζει καποιος να μας πει τι συμβαινει....

 

λοιπον κατχωρω την αγγελια μου στην συγκεκριμενη ενοτητα που πρεπει και ενω συνεχιζω για να βαλω και τις φωτο μου οταν ολοκληρωνετε η αγγελια κραταω τον κωδικο που σου δινει για τυχον αλλαγες...Ε μεσα σε μιση ωρα η αγγελια εμφανιζετεε διεγραμενη??

 

Ποιος ατιμος και γιατι την διαγραφει..???

 

αλλες φορες παλι πριν βαλω τις φωτο μου μου εμφανιζει μηνυμα οτι αν θελω να επικοινωνησω με μαιλ στον εμπορο panos34 .......

και δεν καταχωρειτε η αγγελια μου..!!

 

Λογοκρισια κανουν τι κανουν????

αν συμβαινει και σε αλλους παρακαλω ενημερωστε με...!!!

 

ποσταρε την αγγελια εδω να σου πουμε τι παιζει

αν ντρεπεσαι

τοτε μηπως ποσταρεις πραγματα που δεν επιτρεπονται πχ email?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε..αφου λες οτι μετα απο 30 λεπτα διαγραφετε η αγγελια σου κατι γινετε, η καποιος την κανει "καταγγελια" και την διαγραφουν...η φταιει το περιεχομενο της αγγελιας!! εγω εχω βαλει πολλες φορες χωρις κανενα προβλημα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...