Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με wlan driver σε fujitsu siemens


Evoliasmenos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ...ΕΧΩ ΕΝΑ AMILO LI 3710 ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ WINDOWS 7 ULTIMATE 64BIT.ΟΛΑ ΩΡΑΙΑ ΩΣ ΕΔΩ...ΕΧΩ ΤΑΙΡΙΑΞΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΠΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ DRIVER ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΑΝΕΙ ΑΣΥΡΜΑΤΑ ΤΟ ΛΑΠΤΟΠ...ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ...ΕΧΩ ΕΝΑ AMILO LI 3710 ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ WINDOWS 7 ULTIMATE 64BIT.ΟΛΑ ΩΡΑΙΑ ΩΣ ΕΔΩ...ΕΧΩ ΤΑΙΡΙΑΞΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΠΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ DRIVER ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΑΝΕΙ ΑΣΥΡΜΑΤΑ ΤΟ ΛΑΠΤΟΠ...ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ

Δοκιμασες να το βαλεις να βρισκει τα drivers απο Windows update?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΣΥΣΚΕΥΩΝ ΜΕ ΚΑΤΑΡΓΗΣΗ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.....ΜΙΣΟ ΛΕΠΤΟ ΝΑ ΣΗΚΩΣΩ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΜΕ ΚΑΤΙ ΑΡΧΕΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει ζητω συγνωμη δεν το γνωριζα

 

υπαρχει καποιος που να μπορει να βοηθησει...θα τον πεταξω μα το θεο ειναι το μονο που δεν μπορω να κανω και χανω και το μπασκετ.....εχω καποιες φωτο που εβγαλα για να βοθησω λιγο παραπανω αλλα δεν ξερω πωσ να κανω upload

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει ζητω συγνωμη δεν το γνωριζα

 

υπαρχει καποιος που να μπορει να βοηθησει...θα τον πεταξω μα το θεο ειναι το μονο που δεν μπορω να κανω και χανω και το μπασκετ.....εχω καποιες φωτο που εβγαλα για να βοθησω λιγο παραπανω αλλα δεν ξερω πωσ να κανω upload

Μπες στο http://imageshack.us/ και ανεβασε εκει.!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτος ο φακελος πιστευω πως εχει τα Drivers απο το Wifi σου .

Παντως προβλημα στο wifi σου δεν ειδα.

Αν θελεις μπορεις να βαλεις τα drivers manual και να επιλεξεις το path στο οποιο ειναι εκεινος ο φακελος στην φωτο 698.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μισο λεπτο...ενταξει τα εστειλα...........γιατι δεν μπηκες ακομα???

 

ελα ξαναμπες οι κωδικοι ειναι οι ιδιοι

 

παιδια δεν βγαζουμε ακρη βοηθηστε

 

παιδια το βρηκα αχαχαχχααχαχαχ......ηθελε εναν συνδυασμο κουμπιων μετα τους drivers...σας ευχαριστω πολυ ολους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...