Προς το περιεχόμενο

Σύνθεση για media player


"Giannis"

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σας... τελικά αποφάσισα να ρισκάρω με την μητρική, έτσι υλοποίησα τη πρώτη σύνθεση που μου πρότεινε ο δεινόσαυρος, οπότε από εχτές είμαι ένας ευτυχής κάτοχος ενός λειτουργικότατου pc, προς το παρών τουλάχιστο (επιφυλάσσομαι για τη μητρική). Τέλος σας ευχαριστώ όλους για τη βοήθεια σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το "ρίσκο" για εμένα, είναι η μητρική γιατί όπως είχα πει σε προηγούμενο post δεν πολύ εμπιστεύομαι την ashrock. Θα δείξει..... Πάντως για τη δουλειά που το θέλω είναι άψογο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το "ρίσκο" για εμένα, είναι η μητρική γιατί όπως είχα πει σε προηγούμενο post δεν πολύ εμπιστεύομαι την ashrock. Θα δείξει..... Πάντως για τη δουλειά που το θέλω είναι άψογο!!

 

Κακώς την πήρες τότε. Αν δεν πάθει κάτι θα μένεις συνέχεια με την ιδέα και αν πάθει θα νομίζεις ότι δικαιώθηκες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κακώς την πήρες τότε. Αν δεν πάθει κάτι θα μένεις συνέχεια με την ιδέα και αν πάθει θα νομίζεις ότι δικαιώθηκες.

 

Φιλικά πάντα, αν πάθει κάτι, ξέρω ποιόν θα κυνηγήσω........ πλάκα κάνω! Αλίμονο αν ψάχνω να βρω δικαίωση σε κάτι τέτοιο, στην τελική είναι ένα ηλεκτρονικό εξάρτημα πού μπορεί να πάθει οτιδήποτε και ποιός ξέρει μετά από πότε. Βέβαια το πόσος καιρός θα περάσει μέχρι να παρουσιάσει πρόβλημα, ακόμα το κατά πόσο λειτουργεί σωστά, είναι στοιχεία πού έχουν αποτέλεσμα να διαμορφώνεις άποψη περί του αντικειμένου - εξαρτήματος - εργαλείου - οτιδήποτε κι αν είναι αυτό. Στη προκειμένη φάση θα μπορούσα να είχα πάρει μια άλλη μητρική με τις τρελές περγαμηνές και να έβγαινε σκάρτη. Εν κατακλείδι, για εμένα τουλάχιστο δεν είναι κάτι που του δίνω τόσο πολύ σημασία, μια δοκιμή είναι στη τελική, αν δεν μου κάνει δεν ξαναπαίρνω από τη συγκεκριμένη εταιρία, απλά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...