Προς το περιεχόμενο

Aλλαγη παροχου !!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα...

ειχα εδω και ενα χρονο συνδεση hol και με τη ληξη του συμβολαιου μου δεχτηκα μια προταση απο τον οτε με προσφορα 21.90 με 3.5 ωρες σταθερα και 1 ωρα κινητα ΑΛΛΑ....

ιντερνετ 2mbs και δωρο για 6 μηνες το οτε tv μεσω δορυφορου!!

Η ανησυχια μου ειχε να κανει με την ταχυτητα του ιντερνετ στα 2mbs αλλα με διαβεβαιωσανε οτι λογω της ποιοτητας των γραμμων του οτε δεν θα εχω κανενα προβλημα....(ειχα 9mbs

στην hol)

Eιναι ετσι τα πραγματα η με δουλευουν......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά το "λόγω ποιότητας γραμμών & υπηρεσιών & ανώτερες υπηρεσίες & κουραφέξαλα" είναι το κλασικό παραμύθι που πουλάνε όλοι οι πάροχοι.

Αν εσύ έπιανες άνετα 9mbps χωρίς προβλήματα στη γραμμή δε βλέπω το λόγο να έχεις πρόβλημα στα 2mbps. Θα τα πιάσεις άνετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα...

ειχα εδω και ενα χρονο συνδεση hol και με τη ληξη του συμβολαιου μου δεχτηκα μια προταση απο τον οτε με προσφορα 21.90 με 3.5 ωρες σταθερα και 1 ωρα κινητα ΑΛΛΑ....

ιντερνετ 2mbs και δωρο για 6 μηνες το οτε tv μεσω δορυφορου!!

Η ανησυχια μου ειχε να κανει με την ταχυτητα του ιντερνετ στα 2mbs αλλα με διαβεβαιωσανε οτι λογω της ποιοτητας των γραμμων του οτε δεν θα εχω κανενα προβλημα....(ειχα 9mbs

στην hol)

Eιναι ετσι τα πραγματα η με δουλευουν......

 

Το βασικό για μένα είναι το internet.

Έχεις ταχύτητες 9ΜΒbps και θα περιοριστείς στα 2;

Καθένας, βέβαια, έχει τις επιλογές του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα αναφερθώ στην ποιότητα της γραμμής, μα κάπου αλλού.Η προσφορά αυτή σου χρειάζεται;ΟΤΕTV θέλεις να έχεις ή επειδή σου είπαν 6 μήνες δώρο σε έβαλαν στο τρυπάκι να "πειστείς" πως το θέλεις.Σου είπαν να βάλεις το dp economy του ΟΤΕ,το οποίο δεν έχει 1 ώρα για κινητά,αλλά 30' και τα 21,90 είναι για 6 μήνες,μετά πάει στα 26,90.Τις δωρεάν κλήσεις τις θέλεις ή όχι.Και αν σου χρειάζονται γιατί δεν βάζεις την 6άρα της HOL με 200' λεπτά για σταθερά και 20' σε κινητά;

Κλείνοντας,με την 2άρα δεν θα έχεις προβλήματα.Το θέμα είναι τι έχεις ανάγκη και τι όχι.Είναι δύσκολες οι εποχές και δεν χρειάζεται να φορτώνουμε τον οικογενειακό ή ατομικό προυπολογισμό με επιπλέον έξοδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 αλλά με προβλήματα....

Μήπως τελικά η ποιότητα των γραμμών

Θα μου δίνει τουλάχιστον ίσαξιο αποτελεσμα

δυσκολο.απο τα 9 αν εχεις προβληματα οκ να σε ριξει λιγο ο εναλλακτικος να παιξεις στα 6 για να εισαι πιο σταθερος.μεχρι τα 2 εισαι μακρυα.η να στο πω αλλιως.αν πριν κατεβαζες με 900 Kilobytes/second που ηταν το max του τωρα θα εισαι στα 200kilobyte /max.σιγουρα μπορει να μην εχεις καποιες αποσυνδεσεις επειδη θα εισαι στα 2 αλλα και στον εναλλακτικο μπορεις να ζητησεις να σου ανεβασουν το Margin ψηλα για να εισαι πιο σταθερος.αλλα και παλι εκει δεν θα φτανες στα 2 Mbit.ισως και στα 6 να ησουν σταθερος.και μετα το θεμα σταθεροτητας ειναι και θεμα εξοπλισμου.οταν ενεργοποιηθεις κανε ενα copy paste Τα στατιστικα της γραμμης να δουμε τι λεει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...