Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με hotmail


Antwni

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά μπήκα μετά απο καιρό στο λογαριασμό μου στο hotmail και μου σβήστηκαν όλα τα mails που είχα....Γιατί συνέβει αυτό?

Είχα κάπου στα 300 mails και τώρα εχω 1 αυτό του hotmail...τι εγινε?

 

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μπήκα μετά απο καιρό στο λογαριασμό μου στο hotmail και μου σβήστηκαν όλα τα mails που είχα....Γιατί συνέβει αυτό?

Είχα κάπου στα 300 mails και τώρα εχω 1 αυτό του hotmail...τι εγινε?

Είναι πάγια τακτική όλως των μεγάλων παροχών δωρεάν email. Μετά απο περίπου 3-5 μήνες αδράνειας σβήνουν τα παλιά email.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ για την γρηγορη απάντησή σου!!

Έλεος...δηλαδή πανε τα e-mails...δεν γίνετε να στείλω κανα μήνυμα εκεί μπας και μου τα επιστρέψουν??

Δεν υπάρχει δηλαδή τρόπος επιστροφής??

 

Να ρωτήσω και κάτι άλλο...έχω και εναν άλλο λογαριασμό εκεί ο οποίος βάζω το username μου και μου λέει οτι δεν υπάρχει....Σε αυτόν λοιπόν είχα κάνει εγγραφή στο πλαισιο και βαζω εκεί οτι ξέχασα τον κωδικό και στέλνει κανονικά mail σε αυτό το λογαριασμό (δεν λέει οτι δεν υπάρχει)....αυτο που σκέφτομαι είναι να του έκανα απενεργοποίηση αλλά και πάλι τον διαγράφει η hotmail(microsoft)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ για την γρηγορη απάντησή σου!!

Έλεος...δηλαδή πανε τα e-mails...δεν γίνετε να στείλω κανα μήνυμα εκεί μπας και μου τα επιστρέψουν??

Δεν υπάρχει δηλαδή τρόπος επιστροφής??

 

Να ρωτήσω και κάτι άλλο...έχω και εναν άλλο λογαριασμό εκεί ο οποίος βάζω το username μου και μου λέει οτι δεν υπάρχει....Σε αυτόν λοιπόν είχα κάνει εγγραφή στο πλαισιο και βαζω εκεί οτι ξέχασα τον κωδικό και στέλνει κανονικά mail σε αυτό το λογαριασμό (δεν λέει οτι δεν υπάρχει)....αυτο που σκέφτομαι είναι να του έκανα απενεργοποίηση αλλά και πάλι τον διαγράφει η hotmail(microsoft)?

 

Κανείς για το απο πάνω?

Αν απενεργοποιηθεί διαγράφεται ο λογαριασμός??

Υπάρχει δυνατότητα διαγραφής?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...