Προς το περιεχόμενο

Συνάντηση Θεσσαλονικιων 7/11


eSATA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

:-D

Κουρία η Παλινάρα....Με αφησε ακριβως διπλα απο το αυτοκινητο...Μη περπατησω ουτε μισο μετρο...

 

:confused:

 

Srsly? Κι εγώ σε νόμισα για σνομπαρία...

πλλλακα κανεις.Η παυλινα σνομπαρια;;;Τς τς τς...

Πολυ ενταξει και πολυ φαση ειχε χθες

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουρία η Παλινάρα....Με αφησε ακριβως διπλα απο το αυτοκινητο...Μη περπατησω ουτε μισο μετρο...

 

Α! Κι εγώ κύριος, όμως! Μου λέει ο athlios "μπορείς να περπατήσεις από εδώ μέχρι το σπίτι σου;" και απαντάω ευγενέστατα "κάνει κρύο", οπότε με πήγε στην πόρτα μου. Χα.

 

Και του χρωστάω και το μέτριο (ναι, το είπα, μέτριο) "τι-ήταν-αυτό-που-φάγαμε" στο Μαύρο. Όχι ότι δεν θα ξαναπάω, αλλά πολύ φασαρία για κάτι που δε με ενθουσίασε. Διατηρώ τις επιφυλάξεις μου για το σουβλάκι με το AΖΑΧ, αλλά δε θα το διεκδικήσω κιόλας. Άμα μας βγάλει ο δρόμος κατά κει, βλέπουμε.

 

Όσον αφορά τις μπύρες, την άλλη φορά υπόσχομαι να πιω πορτοκαλάδα (ή σοκολάτα γιαμ γιαμ) για να αφήσω και κανέναν άλλον να μιλήσει. Sorry for that. :-)

 

Πάντα τέτοια.

 

ΥΓ. Στεναχωρήθηκα που δεν ήρθε ο Sellers. Φτου σου αλήτη, κι εγώ φόρεσα τα σέξι μου τα ρούχα για να σου κάνω καλή εντύπωση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακριβώς κάτω από την αρχαία αγορά στον από κάτω δρόμο από την ολύμπου είχε δεκάδες θέσεις

 

Είναι όλες θέσεις με κάρτα μονίμων κατοίκων του κέντρου. Να φάμε κανα ξεγυρισμένο πρόστιμο δεν λέει. Και ήθελα να σε γνωρίσω να πάρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι όλες θέσεις με κάρτα μονίμων κατοίκων του κέντρου. Να φάμε κανα ξεγυρισμένο πρόστιμο δεν λέει. Και ήθελα να σε γνωρίσω να πάρει.

 

 

 

εγώ πάρκαρα εδώ και δεν υπήρχε αυτό που λες για τους μόνιμους κατοίκους

 

δεν πειράζει δεν έχασες και τίποτα

 

Sorry!

nothing

χωρίς τίτλο.bmp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...