Προς το περιεχόμενο

Linksys X2000 - προβληματικό firmware


tetra82

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έκανα upgrade το firmware το router μου στην έκδοση 2.0.04 και απο τότε εχω πρόβλημα συνεχώς με τα πάντα. Το firmware εχει θέμα με τα cookies και δεν μπορώ ούτε login να κάνω. Ακόμα και για αυτό το post έκανα login 19 φορές!!!

 

Αν κάποιος εχει το παλιό firmware ή κάποιο τρόπο να το βρω ας μου πει γιατί δεν το βρήκα όσο και αν έψαξα. Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα σου ελεγα να μιλησεις με το support της Linksys Να σου στειλουν κανα πιο παλιο firmware αλλιως google it.κανε και ενα Hard reset μπας και στρωσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ φίλε μου για την γρήγορη απάντηση. Στο site της Linksys δεν εχουν παλιά firmware και στα forums της λενε πως "γνωρίζουν το πρόβλημα". Hard reset έκανα αλλά τα ίδια και στο google δεν υπάρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παραξενο να μην υπαρχει το προηγουμενο firmware.η linksys εχει live chat.Μπες μεσα και μιλα τους και πες οτι θες το πιο παλιο firmware.λογικα θα το εχουν να στο στειλουν.ειναι πολυ εξυπηρετικοι.

 

δηλαδη το βρισκω τραγικο η Linksys να μην σου δινει πιο παλιο firmware και ολοι να εχουν κατσει με ενα προβληματικο ρουτερ.ωραιο hardware τα linksys αλλα μεχρι εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...