Προς το περιεχόμενο

Cisco Online Courses - Microsoft Groupon 123 Euro


petrosgt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ειναι online υλικο στα αγγλικα απο εδω http://www.careermatch-uk.com.

 

To link της προσφορας ληγει σε 2 μερες.

 

http://www.groupon.g..._0_0_309&a=1656

 

Απο το site:

 

Η προσφορά, αναλυτικά, περιλαμβάνει:

Επεξ/σία από petrosgt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

98% έκπτωση ... ουάου!

που είναι? Αγγλια?

είναι CCIE αυτοί που διδάσκουν?

 

νομίζω ότι σε λάθος section το έβαλες -- εδώ είναι για hardware

  1. Insomnia.gr
  2. \ Hardware
  3. \ Προσφορές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για την προσφορά, και το σκέφτομαι να την πάρω, αλλά...μου φαίνεται "υπερβολικά καλή για να είναι αληθινή". Πώς γίνεται η έκπτωση να είναι κατά 98%; Μήπως υπάρχουν τίποτα ψιλά γράμματα που δεν τα πήρα χαμπάρι; Είναι δυνατόν να έχουν ρίξει την τιμή από 5636 ευρώ...στα 123 ευρώ;;;

 

Επίσης, πόσο καλά είναι αυτά τα πιστοποιητικά της Cisco και της Microsoft; Υπάρχει ζήτηση στην αγορά για τους κατόχους αυτών των πιστοποιητικών; Μήπως είναι τίποτα "εισαγωγικά" πιστοποιητικά για αρχάριους που δεν έχουν ιδιαίτερη αξία στην αγορά εργασίας (στην Ελλάδα ή/και στο εξωτερικό); Αν έχουν αξία, ποιο από τα δύο είναι καλύτερο, της Cisco ή της Microsoft (για να ξέρω τι να πάρω από τα δύο);

 

Επίσης, τα μαθήματα είναι 100% online, ή χρειάζεται να παρακολουθήσεις μάθημα σε κάποια αίθουσα;

[Αν υπάρχει αίθουσα διαλέξεων, πού είναι; Στην Αθήνα; Κάπου αλλού;]

 

Συγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις, αλλά η προσφορά μου φάνηκε ενδιαφέρουσα αλλά και "περίεργη" (λόγω της μεγάλης έκπτωσης).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά να ξέρετε πάντως οτι είναι χωρίς τις εξετάσεις αυτη η προσφορά..Εγω που είχα ρωτήσει για εξετάσεις σε ενα εκπαιδευτικό κέντρο μου είπε οτι κοστίζουν περίπου στα 300 ευρώ..( Εννοείται μόνο για 1 course είναι 300 ευρω..)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α μάλιστα. Δηλαδή η τελική τιμή είναι περίπου 400-450 ευρώ (123+300). Τουλάχιστον αξίζουν καθόλου αυτά τα πιστοποιητικά στην αγορά εργασίας, ή είναι "της πλάκας";

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη αν καταλαβα καλα αυτο το πακετο ειναι κατι σαν e-learning με βιντεο και pdf που διαβαζεις μονος σου?Την εξεταση μετα για την πιστοποιηση που την κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α μάλιστα. Δηλαδή η τελική τιμή είναι περίπου 400-450 ευρώ (123+300). Τουλάχιστον αξίζουν καθόλου αυτά τα πιστοποιητικά στην αγορά εργασίας, ή είναι "της πλάκας";

 

της cisco αν ασχοληθείς με δίκτυα είναι πολύ καλό μετράει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, με δίκτυα θα ήθελα να ασχοληθώ, είτε Ελλάδα είτε εξωτερικό.

 

Σίγουρα μετράει όμως; Αν είναι να πάρω ένα καλό πιστοποιητικό, τότε να τα δώσω τα 400-450 ευρώ, αλλά θέλω να ξέρω ότι τα δίνω για ένα χαρτί που μου προσφέρει κάτι το ουσιαστικό στην αγορά εργασίας.

 

Επίσης, αν τελικά το πάρω, πόσο διαρκεί η φοίτηση; Ξέρει κανένας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσεκαρα και εξωτερικο ...το πακετο περιλαμβανει ,όπως ήδη αναφερεται, ΜΟΝΟ training material για ένα χρονο , όχι exams => no certificates. Ωστόσο για 123 ευρω training της cisco για ενα χρονο μοιάζει πάρα πολύ καλό.... :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ μόλις έλαβα email με το παρακάτω

 

 

You will be provided with a completion certificate once you have completed the training. If you are interested in gaining the official qualification you will need to book this with either Pearson Vue or Thomson Promteric

 

Οπότε όποιος ενδιαφέρεται προσωπική μου άποψη είναι πολύ καλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...