Προς το περιεχόμενο

Κρασάρει με τον mpc hc


pagratios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όταν χρησιμοποιώ τον pc hc για να δω ταινία μερικές φορές κρασάρει το σύστημα και κολλάει ο ήχος κάνοντας έναν κουραστικό θόρυβο και πρέπει να κάνει manul restart.

 

Ξέρει κανείς τι πρέπει να ελέγξω. Παλιότερα δεν είχα προβλήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Κολλαει μονο με τον συγκεκριμενο player? Δοκιμασμενα, αλλοι players παιζουν τα ιδια αρχεια, χωρις προβλημα?

Ο classic εμφανιζει το προβλημα σε ολα τα αρχεια που προσπαθεις να ανοιξεις ή σε συγκεκριμενα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στους άλλους δεν έχει τύχει αλλά σε αυτό δεν είναι ότι γίνεται πάντα.

 

Βλέπω avi file και μου το έκανε κάποιες φορές όταν είχα δει mkv δεν μου το έκανε αλλά δεν ξέρω αν φταίει το αρχείο η ο layer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Στους άλλους δεν έχει τύχει αλλά σε αυτό δεν είναι ότι γίνεται πάντα.

 

Βλέπω avi file και μου το έκανε κάποιες φορές όταν είχα δει mkv δεν μου το έκανε αλλά δεν ξέρω αν φταίει το αρχείο η ο layer

M αλλα λογια δεν μπορεις να βρεις καποιο pattern, κατι σταθερο στα κολληματα, σωστα? Κανε μερικες δοκιμες με VLC ή με οποιον αλλο player θελεις. Δοκιμασε καποια avi που σιγουρα εχει κολλησει ο mpc (και ολο το pc μαζι) και δες εαν προκυπτει και ετσι το ιδιο προβλημα.

Ολο αυτο για να καταλαβεις εαν φταιει συγκεκριμενο ο mpc ή οχι.

Μια αλλη πληροφορια: Τα αρχεια στα οποια εμφανιζεται το κολλημα, ειναι σε καποιο συγκεκριμενο φακελο/σκληρο/partition ή κολλανε ανεξαρητα του που βρισκονται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...