Προς το περιεχόμενο

Dell Inspiron N5050 (i3-2370M/2GB/320GB) 459euro


dpress

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όπως ισχυρίζεται το κατάστημα πρόκειται για το φθηνότερο i3 λαπτοπ. Το λινκ εδώ οι τιμές είναι χωρίς φπα, με +23% βγαίνει στα 459. Ισχύει μόνο για μία ημέρα. Αξίζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως ισχυρίζεται το κατάστημα πρόκειται για το φθηνότερο i3 λαπτοπ.

Tους πιστευουμε?

Παντως πολυ μπερδεμα ρε παιδι μου... περα απο την ορθογραφια στο λινκ, εδω λες τιμη 459, ανοιγω το λινκ βλεπω 405 ευρω στην μια εικονα, 373 στην διπλανη "best price" και κανοντας κλικ σε οποιαδηποτε απο τις δυο βγαζει τιμη 499... Γουατ δε φ.....! :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και οταν μπεις στο σιτε του η τιμή ειναι αυτή, τι απο ολα ισχύει?

 

 

 

Tιμή Κατάστημα: 512,48€ Tιμή WEB: 499,00€

ναι, αυτες οι τιμές δεν έχουν σχέση με την προσφορά, αποτι καταλαβα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ'οτι καταλαβα οι τιμες στο λινκ ειναι χωρις φπα. Το λαπτοπ κανει 499 (405,69 + 23%φπα) και με την προσφορα παει 459 (373,17 +23%φπα). Η προσφορα ισχυει μονο για σημερα με αγορα απο το καταστημα για Αθηνα και απο ιντερνετ για επαρχια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πνιγεστε σε μια κουταλια νερο... ειναι γωστο οτι το cosmodata δινει τιμες χωρις ΦΠΑ, η τιμη του ειναι 500 ευρω και μονο για σημερα και για παραλαβη απο το καταστημα ειναι 459... Οσο για το αν αξιζει ή οχι, το εχω ξαναπει... Ειναι απλα τραγικο, για ολα τα μαγαζια, εναμησι χρονο πριν με τα ιδια λεφτα να εβρισκες καλυτερο μηχανημα!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τα COSMODATA είναι ίσως το πιο τραγικό κατάστημα με υπολογιστές ,οι τύποι είναι απλά απατεώνες και κοιτάνε να σου φορτώσουν ότι σαβούρα έχουν ΑΙΩΝΙΟ ΜΑΥΡΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ ... :mad:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τα COSMODATA είναι ίσως το πιο τραγικό κατάστημα με υπολογιστές ,οι τύποι είναι απλά απατεώνες και κοιτάνε να σου φορτώσουν ότι σαβούρα έχουν ΑΙΩΝΙΟ ΜΑΥΡΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ ... :mad:

 

Δεν συμφωνώ με αυτά που λες, εμένα με εχουν εξυπηρετήσει οι άνθρωποι και είναι πολυ φιλικοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους ειχα καλέσει για μια οθόνη Dell 4 φορές. Και τις 4 φορές θα με καλούσαν πίσω επειδη δεν ηταν ο αρμόδιος εκει περα. Ακομα με καλούν..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά ακούστε με κάτι ξέρω και εγώ μου θυμίζει η συμπεριφορά τους μικροπωλητή στην λαϊκή ,έτσι που έχουν τα πράγματα τους απλωμένα και κοιτάνε να σου πασάρουν ότι περσινό εμπόρευμα τους έχει μείνει !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς ως Dellάκιας θα έλεγα ότι η Τιμή 459€ είναι πολύ γερή ( ΓΙΑ DELL ) και κυρίως με την εγγύηση που έχει. Αν και η αλήθεια είναι ότι με τα ίδια χρήματα μπορείς να πάρεις ανώτερο σε χαρακτηριστικά φορητό άλλης εταιρίας. Μακάρι να ξαναβγάλουν την προσφορά…….

+ Κατασκευαστής

Πολλά +++ η Εγγύηση 2 Χρόνια NBD

– Τιμή.

 

Και ο καθένας βάζει τις προτεραιότητες του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...