Προς το περιεχόμενο

Φορτιστής για iphone4


G10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά μετά τον αυθεντικό φορτιστή της apple που είχα και μου χάλασε έχω αλλάξει άλλους 3 ποτέ κανένας αυθεντικός από 5-20€ ! Ξέρεις κανείς τη φταίει και χαλάνε ....?

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον κάτι γίνεται με το ρεύμα. Ούτε ο αυθεντικός είναι λογικό να καεί, ούτε οι "μαϊμού". Έχουν περάσει από τα χέρια μου 2 αυθεντικοί και 3-4 "μαϊμού" χωρίς να έχω ποτέ μου πρόβλημα με κανέναν.

 

Και εντάξει, θα ήταν παράλογο να έχω πρόβλημα με έναν φορτιστή. Δεν είναι και κάνα σοβαρό κύκλωμα, το μηλαράκι πληρώνεις με τα $29.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλάνε τι εννοώ...? Όταν τοποθετώ τον φορτιστή στην υποδοχή του iphone 9/10 φορες δεν θα κάνει τίποτα ούτε θα βγάλει καποιο μήνυμα οτι δν υποστηριζεται το εξάρτημα... Αν το ζορισω λιγο βαλε βγαλε καποια στιγμη θα δείχνει οτι φορτίζει αν το κουνήσω λιγο πάλι τα ίδια. Οταν αγοράζω καινούργιο φορτιστη ολα καλα ηπ δοκιμαζω καποιον αλλο. Οσο για το σπιτι το ιδιο κανει σε 3-4 σπίτια που το εχω δοκιμασει...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο αυτα που περιγραφεις φαινεται να μην χαλαει ο φορτιστης, αλλα το καλωδιο φορτισης..

Ισως μαλιστα να εχει ψιλοχαλασει η υποδοχη φορτιστης του ιphone σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλώδιο χαλάει αλλά γιατί....; Παρόμοιο πρόβλημα αντιμετωπίζω και στο αμάξι αλλά το αντίθετο αυτή τη φορά!!! όταν λειτουργεί το καλώδιο φυσικά! Για την υποδοχη του κινητού το σκέφτηκα αλλά παίζει και τέτοιο θέμα; τι προτείνετε; Μούφα φορτιστή κάθε 20 μέρες ή να πάρω έναν κανονικό και να καταλήξω ότι μάλλον φταίει το κινητό;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασε να φορτισεις καποιο αλλο iphone (ή ipad/ipod) με μερικα απο τα καλωδια που σου φαινονται χαλασμενα για να καταλαβεις αν φταινε τα καλωδιο ή η υποδοχη φορτισης του iphone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...