Προς το περιεχόμενο

Καθυστέρηση παραγγελείας στο Amazon


Simos805

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, παράγγειλα χθες από το http://www.amazon.co.uk/ μια μπαταρία για iPhone 4. Ως ημερομηνία παράδοσης γράφει 16-22/11/12 και το θέμα είναι ότι εγώ το βιάζομαι διότι η μπαταρία είναι για μια φίλη μου και έχει μείνει χωρίς κινητό. Θυμάμαι παλιά που όταν αγόραζα κάτι από amazon το έφερνε σε 5-6 μέρες και έλεγε ως ημερομηνία παραλαβής μια συγκεκριμένη μέρα, ενώ τώρα τελευταία το καθυστερεί όπως παραπάνω και αυτό έχει ξανασυμβεί τις δυο τελευταίες φορές που παράγγειλα κάτι. Ξέρει κανείς γιατί γίνεται αυτό ή είναι απλά τυχαίο?? Επίσης στους τρόπους αποστολής δεν είχε καν express delivery, είχε μόνο standard.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λόγο κρίσης να φανταστώ?

 

φιλε και εγω το ιδιο με εσενα παραδοση 22/10/2012 και ακομα περιμενω

 

Δεν φταιει το amazon τα ΕΛΤΑ φταινε

Δηλαδή ήταν να στο φέρουν 22/10/12 και ακόμα περιμένεις?!? :confused: Ελπίζω να μην γίνει το ίδιο και σε εμένα!!! :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την παραγγελεια που εκανα την εχουν στειλει τρεις φορες(μια 8/10 -μια 29/10 και μια σημερα 14/11 και εχω παραλαβει ακομαΠαντως ειναι πολυ επαγγελματιες. με το που ανεφερα καθυστερηση το ξαναστειλαν χωρις δευτερη κουβεντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κάνει 3 παραγγελίες τον τελευταίο μήνα και ΟΛΕΣ ήρθαν ΠΡΙΝ το estimation του amazon.

Άλλες 2 έγιναν dispatched πριν κάτι μέρες.Κανένα παράπονο ούτε από ΕΛΤΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τα ελτα υπαρχει και θεματακι που παρατηρουνται σε διαφορα σημεια αρκετες καθυστερησεις και επισης και χαμενα δεματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει παιδιά, σήμερα μου ήρθε το δέμα και είναι μέσα στην προθεσμία. Απλά θα ήταν καλύτερα να μην το καθυστερούσαν τόσο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...