Προς το περιεχόμενο

Tablet κινέζικο


s2117

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,θέλει η κολλητή μου να πάρει ένα tablet για να βλέπει ταινίες,ίντερνετ και να ανοίγει αρχειάκια pdf και word.

 

Από 7 ίντσες και πάνω ψάχνουμε,και λέμε να κοιτάξουμε προς Κίνα μεριά,χάρην οικονομίας.

Τιμή περίπου έως 130 ευρώ.

Διάβασα στο forum ότι προτείνονται γενικά τα ainol και τα onda ως καλύτερα από τα υπόλοιπα κινέζικα οπότε έχω βρει αυτά...

Ποιο λέτε να ψωνίσουμε?

Εννοείται αν έχετε άλλη πρόταση,καλοδεχούμενη!!

 

και αυτό που όμως είναι είναι out of stock:

 

 

ΥΓ..Τα μαγαζιά είναι και τα 4 αξιόπιστα που έδωσα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν λίγες ημέρες πέρασα μία βόλτα από τα Puplic και είχε κάτι Tablets που δεν το πίστευα. Πλαστικά με άθλιες οθόνες, τα μενού να τρεμοκουνιούνται και άλλα πολλά. Μην δώσει η κοπέλα τσάμπα λεφτά. Θα το μετανιώσει. Είναι κάκιστης ποιότητας και κανείς δεν είναι μάγκας να κάνει τη δουλειά του με λίγα λεφτά.

130€ Tablet, είναι 130€ tablet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν λίγες ημέρες πέρασα μία βόλτα από τα Puplic και είχε κάτι Tablets που δεν το πίστευα. Πλαστικά με άθλιες οθόνες, τα μενού να τρεμοκουνιούνται και άλλα πολλά. Μην δώσει η κοπέλα τσάμπα λεφτά. Θα το μετανιώσει. Είναι κάκιστης ποιότητας και κανείς δεν είναι μάγκας να κάνει τη δουλειά του με λίγα λεφτά.

130€ Tablet, είναι 130€ tablet.

 

Αυτο ισχύει στην ελλάδα.. αν αγοράσεις απο εξωτερικό προσεγμένα , με 130 e παίρνεις αρκετά καλής ποιότητας tablet.(όπως εγώ πήρα στην κοπελιά μου με 80euro ένα dual core tablet (onda v701) που σε επιδώσεις φτάνει το asus tf101 μου(χάνει σε μπαταρία βεβαία το v701). )

 

 

 

πσ. το onda το αγόρασα απο εδώ http://ipadalternative.com . έχει ωραία και τίμια tablet .και έχει και το + οτι στέλνει με Singapore Post

και σου δίνει και tracking num.

 

ps2 . απο αυτά που έβαλες στην θέση σου θα πήγαινα για το flame

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ!Το Ainol Aurora λέω να προτιμήσουμε!

Για τα λεφτά του είναι πολύ καλό .οπως προανέφερα να προτιμήσετε για διάφορους λόγους το Singapore Post αν το πάρετε (+5 Ε ).

λόγικα γύρο στις 2 εβδομαδες θα κάνει να έρθει .

 

 

 

ps

τσέκαρε και αυτό .

http://ipadalternative.com/mid-range-tablet-pcs/126-ainol-novo-7-crystal-quad-core-gpu-dual-core-cpu-android-41-jelly-bean-tablet-pc-mva-hd-screen-7-inch-1gb-ram-camera.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...KAI ΑΥΤΟ φιανεται καλο, δεν ξερω την μαρκα βεβαια, αλλα εχει και 3G...

 

http://ipadalternati...on-m71g-3g.html

έχει σχετικα παλίο cpu και δεν έχει ips + αγνωστη μάρκα . οποτε θα έλεγα όχι

 

 

πσ . novo 7 crystal δεν βλέπω να έχει διαθεσιμότητα οπότε καλύτερα Aurora

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...