Προς το περιεχόμενο

Devolo dLAN 200 AVsmart+ starter kit 50 € + μεταφορικά


axi100

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χωρίς να θέλω να κάνω crash στο topic, το e-shop έχει αυτό http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.800108 με 49,70 . Μετά από ψάξιμο διαπίστωσα ότι χρησιμοποιεί το ίδιο τσιπάκι και έχει παρόμοιες ταχύτητες με το Devolo dLan 500 AVsmart+ . Η τιμή/τεμάχιο είναι πιο συμφέρουσα από αυτή του amazon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εχω τα 200αρια απο raidsonic που ειχε βγαλει πιο παλια το eshop και μεχρι στιγμης ειμαι ικανοποιημενος. για ιντερνετ που το χρησιμοποιω δουλευει πολυ καλυτερα απο το ασυρματο. βιντεακια απο σειρες που ειναι HDTV x264 τα παιζει μια χαρα. δεν εχω δοκιμασει για 720p γιατι το λαπτοπ ειναι σχετικα αρχαιο και τα παιζει οριακα. θα ποσταρω αμα ειναι πιο μετα αποτελεσματα απο ενα lan speed test για οποιον ενδιαφερεται.

 

update

 

μια ενδεικτικη μετρηση μιας και το αυτο που βλεπετε δεν ειναι αντιπροσωπευτικο. το λαπτοπ ειναι 6ετιας με p4 μονοπυρηνο 512ram και σκληρο δισκο 5400 PATA. η πρωτη εικονα ειναι απο το desktop στο λαπτοπ και η δευτερη αναποδα.

post-42276-0-20947700-1354036109_thumb.jpg

post-42276-0-62347300-1354036829_thumb.jpg

Επεξ/σία από VasKag
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα παρέλαβα, 50€+10€(μεταφορικά)= 60€

Προσοχή!!! Αν θέλετε να βάλετε κάτι πάνω τους πρέπει η μπρίζα να έχει τρύπα γείωσης.

Κατά τα άλλα, έπαιξαν αμέσως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα παρέλαβα, 50€+10€(μεταφορικά)= 60€

Προσοχή!!! Αν θέλετε να βάλετε κάτι πάνω τους πρέπει η μπρίζα να έχει τρύπα γείωσης.

Κατά τα άλλα, έπαιξαν αμέσως.

Απο το γαλλικο αμαζον εχει 10 ευρω μεταφορικα?

Αυτο με την πριζα δεν καταλαβα αν μπορεις να το εξηγησεις λιγο......τι εννοεις να εχει τρυπα γειωσης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το γαλλικο αμαζον εχει 10 ευρω μεταφορικα?

Αυτο με την πριζα δεν καταλαβα αν μπορεις να το εξηγησεις λιγο......τι εννοεις να εχει τρυπα γειωσης?

Ναι το γαλλικό άμαζον χρεώνει 10 ευρώ τα μεταφορικά.

61xguOfbmWL._AA1500_.jpg

Πάνω από τις τρύπες της τροφοδοσίας έχει μεταλικό έλασμα για τη γείωση. Αν θέλεις να βάλεις πχ πολύπριζο πρέπει να έχει την αντίστοιχη υποδοχή. Τα απλά πολύπριζα έχουν τέτοια υποδοχή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...