Προς το περιεχόμενο

Tablets στο Pandawill - ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ THANKSGIVING (22/11/2012)


aristarhos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ που δεν κατέχω από tablets, οι τιμές που χει δηλαδή με την προσφορά, είναι οι normal τιμές που βρίσκονται σε άλλα αντίστοιχα καταστήματα, χωρίς έκπτωση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που δεν κατέχω από tablets, οι τιμές που χει δηλαδή με την προσφορά, είναι οι normal τιμές που βρίσκονται σε άλλα αντίστοιχα καταστήματα, χωρίς έκπτωση;

 

ναι φίλε μου άμα ψάξεις τον ανταγωνισμό πάνω κάτω εκεί είναι οι τιμές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς τα σχόλια ήταν για την χαμηλή έκπτωση αλλά όποιος βρει έκπτωση 50% σε ταμπλέτα να μου το πει κι εμένα.

Οι συγκεκριμένες ταμπλέτες είναι για όσους ενδεχομένως ενδιαφέρονται να τις αγοράσουν.

 

Μήπως θα μπορούσατε να μου υποδείξετε ένα site που να πουλάει το Ainol Novo Hero $175 ή το Cube Mini U30GT $111 ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αυτο http://www.pandawill.com/icoo-d90pro-dual-core-tablet-pc-rk3066-97-inch-android-41-1g-ram-16gb-dual-camera-hdmi-black-p68935.html το εχουν σχετικα πιο φτηνα απ τους αλλους (coins,spemall κλπ παιζει γυρω στα 180).

 

αλλα δε βρηκα τιποτα απο info ,root, roms για το μοντελο οποτε μαλλον pass.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.buyincoin...pping_cart.html

 

10% έκπτωση σε όλα, με το κουπόνι XMASTCRAZYEN

 

Ενα αξιοπιστο site το εχει 179,99...

Μιλαω για το ainol-hero...

http://www.ainol-novo.com/ainol-novo10-hero-dual-core-tablet-pc-10-1-inch-dual-camera-hdmi-bluetooth-gps.html

 

Με έκπτωση κι εδώ. Απ τα λίγα που χω δει, πιθανότερο είναι να τα βρει κανείς με έκπτωση παρά με την «κανονική» τιμή αυτό το διάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ τα λίγα που χω δει, πιθανότερο είναι να τα βρει κανείς με έκπτωση παρά με την «κανονική» τιμή αυτό το διάστημα.

Χωρίς να θέλω να έρθω σε αντιπαράθεση μαζί σου, και χωρίς να έχουμε να χωρίσουμε τίποτα αφού «μαλώνουμε» σε ξένο αχυρώνα, αν κατάλαβα καλά έψαξες σε 3-4 e-shop, το βρήκες πάνω κάτω στα $180 και συμπέρανες ότι αν ψάξεις και στα Ipadalternative, Merimobiles, Spemall, Tinydeal, Aliexpress, Fastcardtech κτλ θα κοστίζει κι εκεί το ίδιο;

Οπότε εύλογα συμπεραίνω πως αν θέλεις να αγοράσεις κάτι που κοστίζει στο ΠΛΑΙΣΙΟ 100 ευρώ και δίπλα στο MULTIRAMA 110 ευρώ θα πας στο MULTIRAMA γιατί είναι σχεδόν το ίδιο; Όχι, εγώ θα πάω στο ΠΛΑΙΣΙΟ και μετά με τα 10 ευρώ θα πάω για μπύρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μωρε.

3-4 μηνες μενουν στην αγορα τα κινεζικα. Πεφτουν 10 το μηνα και μετα εξαφανιζονται γιατι βγαινει το επομενο.

Αρα μη χαλιεστε. Και αντε να αντεξει 1 χρονο - αν δε βγει off η μπαταρια στο 6μηνο...

 

@anton: το ainol-novo νομιζω εχει shipping. To ainolstore ειναι free.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...