Προς το περιεχόμενο

"Χαρτης" γραμμών παρόχων;;;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γνωριζει κανεις εαν υπαρχει για την Ελλαδα "χαρτης" με τον οποιο μπορω να δω που εχει γραμμες η καθε εταιρια; Για την ακριβεια ψαχνω να δω για το χωριο μου αλλα δεν πιστευω να υπαρχει συγκεκριμενα για εδω..Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

πάντα είχε την απορία αν αυτός ο χάρτης ενημερώνεται ή έχει φτιαχτεί μια φορά πριν χρόνια και τον ανανεώνουν μετά από κάθε εκλογές :)

 

@@ ενημερώνεται, σύμφωνα με αυτόν έπρεπε να παίζω 1-4mbit αντί για τα 16.5 που είμαι τώρα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@@ ενημερώνεται, σύμφωνα με αυτόν έπρεπε να παίζω 1-4mbit αντί για τα 16.5 που είμαι τώρα :P

δεν ειναι οτι δεν εχει ενημερωθει εσενα αλλα λαθος υπολογισμος εχει γινει .αφου η περιοχη σου παντα επαιρνε απο το α/κ που εισαι.(ανεκαθεν).οπως νομιζω δεν εχουν μπει μεσα Mini dslam σε στυλ ολυμπιακου χωριου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι και δυσκολο γενικα να ανανεωνεται γιατι στην επαρχια μπαινουν καμπινες εδω υπαρχουν και onu,mini dslam και τωρα τα νεα kv οποτε θελει πολυ δουλεια για να το κρατησεις up to date.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

και να φανταστείς ότι με Forthnet ο συγχρονισμός ήταν 11-12mbit :-(

 

που να δεις του χρόνου με vdsl πόσο θα είμαι :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι περιοχες οπως πατρα λαρισα και τετοια που ναι μεν ειναι επαρχια αλλα σε μικρα χωρια που ειναι σχετικα λιγοι κατοικοι οποτε και εκει οικονομικα ειναι ενα κοστος μεγαλυτερο για τον οτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...