Προς το περιεχόμενο

Corsair 600T side window


akpe

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παίδες,

 

Περιμένω από βδομάδα να μου έρθει το εν λόγω κουτί και σκέφτομαι να αγοράσω το window side panel. Το θέμα είναι ότι δεν το βρίσκω πουθενά εδώ στην Ελλάδα. Το βρήκα μόνο ebay από δυο πωλητές που δεν στέλνουν Ελλάδα.

 

Λέτε να το παραγγείλω κατευθείαν από την Corsair; Φαντάζομαι λόγω της τιμής δεν θα έχω πρόβλημα, με φοβίζει λίγο ο όγκος.

 

Μπας και ξέρει κανείς κανένα κατάστημα που να το φέρνει;

 

edit: άκυρο, το βρήκα στο you :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες,

 

Περιμένω από βδομάδα να μου έρθει το εν λόγω κουτί και σκέφτομαι να αγοράσω το window side panel. Το θέμα είναι ότι δεν το βρίσκω πουθενά εδώ στην Ελλάδα. Το βρήκα μόνο ebay από δυο πωλητές που δεν στέλνουν Ελλάδα.

 

Λέτε να το παραγγείλω κατευθείαν από την Corsair; Φαντάζομαι λόγω της τιμής δεν θα έχω πρόβλημα, με φοβίζει λίγο ο όγκος.

 

Μπας και ξέρει κανείς κανένα κατάστημα που να το φέρνει;

 

edit: άκυρο, το βρήκα στο you :D

 

To 600T περιέχει και τα 2 panel ταυτόχρονα στην ίδια συσκευασία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην ανοίγω νεο θέμα εγω έχω αυτό το κουτάκι....γίνετε να αλλάξω το πλαϊνό καπάκι?? :unsure:

 

 

Sorry για το hijack...

 

 

No worries :D Με μια γρήγορη αναζήτηση βρήκα μόνο αυτό: http://www.cmstore-usa.com/elite-330-solid-right-side-panel-oem-package/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To 600T περιέχει και τα 2 panel ταυτόχρονα στην ίδια συσκευασία.

 

Mόνο το Special Edition White και το Silver περιλαμβάνουν και τα 2 panel...το μαύρο έχει μόνο το mesh!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα πάρε το μαυρο που δεν έχει παράθυρο γιατί τα ξαφνικά κρακ κρακ που κανει θα με κανουν καρδιακό. :lol:

Xαχαχα δεν είναι κάτι ανησυχητικό αυτό,συστολή διαστολή λόγο της θερμοκρασίας είναι :P Δεν παθαίνει τίποτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xαχαχα δεν είναι κάτι ανησυχητικό αυτό,συστολή διαστολή λόγο της θερμοκρασίας είναι :P Δεν παθαίνει τίποτα!

 

Το κουτί όχι, η καρδιά μου ναι όπως και τα βλέμματα όσων είναι δίπλα

 

post-184366-0-56359000-1353708825_thumb.gif

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια γιατι και εγω αυριο παραλαμβανω το white special edition και με εχετε τρομαξει λιγο τοσο πολυ σπαστικο θορυβο κανει αυτο το προβλημα του κουτιου?δεν υπαρχει καποιος τροπος να σταματησει να κανει αυτα τα ξαφνικα κρακ που κανει ?ολα τα κουτια το κανουν?η σε καποια κοματια μονο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,κι εγω το εχω το κουτακι αλλα δεν ειναι και τοσο σπαστικο πια...απλα κανει συστολη διαστολη...δεν το κανει και ολη την ωρα μην το τραγικοποιουμε τοσο πολυ!!το κουτακι ειναι απλα τελειο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια γιατι και εγω αυριο παραλαμβανω το white special edition και με εχετε τρομαξει λιγο τοσο πολυ σπαστικο θορυβο κανει αυτο το προβλημα του κουτιου?δεν υπαρχει καποιος τροπος να σταματησει να κανει αυτα τα ξαφνικα κρακ που κανει ?ολα τα κουτια το κανουν?η σε καποια κοματια μονο?

 

Σε όλα γίνεται αλλά δεν το κάνει και συνέχεια, συστολή διαστολή είναι. Αν παίξεις κάνα game ας πούμε και ζεσταθεί πολύ η κάρτα γραφικών θα σου το κάνει, ή όταν σταματήσεις και κατεβάσει παλι θερμοκρασίες. Αλλά όχι και για πολύ ώρα, εμένα κάνει 3-4 κρακ.

Ισως με τρομάζει επειδή το έχω πάνω στο γραφείο και είναι σε απόσταση 30 εκατοστά απο μένα :-D

Αλλά γενικά το κουτάκι τα σπάει. Και είναι και πανέμορφο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα βελτιωσου στο maximum που μπορουμε την ροη του αερα δλδ αλλαξουμε τους fan ωστε να μιωσουμε την διαφορα θερμοκρασιας εξω με μεσα θα γινει κατι;η δεν ισχυει αυτο που λεω ειναι ασχετο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...