Προς το περιεχόμενο

κατι δε παει καλαααα!!!


iwannamis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ενας φιλος μου μου εκανε φορματ στο pc και οταν παρακολουθώ ταινια σε ενα σαιτ μετα απο λιγο μαυριζει ολο και μου κανει επανεκκινηση (αυτο οταν ειναι σε πληρη οθονη) ενω χωρις να ειναι σε π.ο. κολλάει και μου βγάζει σα μνμ οτι υπηρχε μια αποτυχια στη καρτα γραφικων.ξερει κανεις τι μπορει να ειναι?δε ξερω αν παιζει ρολο οτι δε μου κανει update σε καποιες ενημερωσεις και μου τις βγαζει οτι απέτυχαν.τι μπορώ να κάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Απεγκατασταση drivers της καρτας γραφικων, καθαρισε τα υπολειματα με το drivers sweeper κανε επανεκινησση και ξαναπερνα τους drivers ειναι το πρωτο βημα που θα εκανα.

 

Απο κει και περα αυτο που λες για τις ενημερωσεις που απετυχαν δεν ξερω τι ακριβως εννοεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιπλέον μετά από τo driver, καθάρισε καλά την κάρτα γραφικών από σκόνες και χνούδια και έλεγξε αν λειτουργεί σωστά το ανεμιστηράκι της δίοτι μπορεί να έχεις πρόβλημα με υψηλές θερμοκρασίες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά πρέπει να ξεκαθαρίζεται κάτι.αν είναι λαπτοπ ή σταθερό.έχει διαφορά.εκτός αυτού.τα updates δεν έχουν καμία σχέση με την κάρτα.και τέλος το καθάρισμα από τις σκόνες και καινούρια πάστα είναι απαραίτητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...