Προς το περιεχόμενο

i phone clone internet????


SAMSON 200

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια γεια σας αγορασα προσφατα απο το e bay ενα κλωνο i phone νομιζω f8 το λενε αλλα δεν μπορω να μπω στο ιντερνετ μιλησα με τον πολιτη και μου εστηλε ενα βιντεο στο youtube αλλα δεν καταλαβα τιποτε μπορειτε να με βοηθησετε γιατι ειναι κριμα να να εχω το κινητο και να μην μπορω να συνδεθω.Ευχαριστω προκαταβολικα νικος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο νομιζα και εγω αλλα θελει μια περιεργη διαδικασια αν επιτρεπετε να βαλω το βιντεο απο το youtube εσεις σιγουρα θα καταλαβεται περισοτερα απο εμενα και παλι ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο νομιζα και εγω αλλα θελει μια περιεργη διαδικασια αν επιτρεπετε να βαλω το βιντεο απο το youtube εσεις σιγουρα θα καταλαβεται περισοτερα απο εμενα και παλι ευχαριστω

 

βάλτο μπας κ καταλάβουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

αυτή η διαδικασία δεν έχει να κάνει με wifi αλλά με ρυθμίσεις ιντερνετ μέσω παρόχου κινητής τηλεφωνίας GPRS. μήπως απλά δεν έχει wifi το τηλέφωνο? παντως τα apn κτλ αν έχεις cosmote στα δίνουν στο 13838

εμένα στα settings λέει

 

APN internet

proxy 10.10.10.20:8080

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις απολυτο δικιο wifi δεν εχει με αυτον τον τροπο γεινεται να συνδεομαι σε δικτυo? μιλισα με τον αγγλο και του ειπα πως δεν μπορω να συνδεθω και μου εστηλε αυτον τον τροπο Στα setings μου εχει επιλογες [1DUALL SIM SETTINGS] 2 ΒΑΘΜΟΝΟΜΗΣΗ ΠΕΝΑΣ] 3NETWORK SETTINGS] 4[sECURITY SETTINGS] στο network settings εχει 2 επιλογες sim 2 και GPRS TRANSFER PREF. μπαινω στο sim 2 και εχει επιλογη automatic και manual.ναι cosmote εχω για να παω στο [APN] ΠΑΩ SETTINGS. CONNECTIVITY. DATA ACCOUNT. ADD PS ACCOUNT και μετα μου εχει μια μπαρα να γραψω ονομα λογαριασμου [APN] σηγνωμη αν σε ζαλισα αλλα ειμαι λιγο ασχετος και ευχαριστω που με βοηθας Νικος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις απολυτο δικιο wifi δεν εχει με αυτον τον τροπο γεινεται να συνδεομαι σε δικτυo? μιλισα με τον αγγλο και του ειπα πως δεν μπορω να συνδεθω και μου εστηλε αυτον τον τροπο Στα setings μου εχει επιλογες [1DUALL SIM SETTINGS] 2 ΒΑΘΜΟΝΟΜΗΣΗ ΠΕΝΑΣ] 3NETWORK SETTINGS] 4[sECURITY SETTINGS] στο network settings εχει 2 επιλογες sim 2 και GPRS TRANSFER PREF. μπαινω στο sim 2 και εχει επιλογη automatic και manual.ναι cosmote εχω για να παω στο [APN] ΠΑΩ SETTINGS. CONNECTIVITY. DATA ACCOUNT. ADD PS ACCOUNT και μετα μου εχει μια μπαρα να γραψω ονομα λογαριασμου [APN] σηγνωμη αν σε ζαλισα αλλα ειμαι λιγο ασχετος και ευχαριστω που με βοηθας Νικος.

 

λογικά μπορείς να συνδεθείς μέσω cosmote αλλά το θέμα είναι ότι θα χρεώνεσαι για το ιντερνετ, αν έχεις καρτοκινητό μπορείς να πειραματιστείς το πολύ να σου φάει την κάρτα αλλά αν έχεις σύνδεση πρόσεχε μην μείνει τπτ ανοιχτό και σου έρθει κανένας λογαριασμός κούκουρουκου.. τις ρυθμίσεις μπορούν να στις πουν τηλεφωνικά στο 13838 (χρέωση 0,12ευρω ανά κλήση), αν σου πουν ότι δεν παρέχουν υποστήριξη για τη συγκεκριμένη συσκευή πες τους να σου πουν απλά τις γενικές ρυθμίσεις για το ιντερνετ APN και ότι άλλο χρειάζεσαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ox αρα εκανα μαλκια που πηρα χωρις wifi. Kαρτοκινιτο ειναι αλλα αν ειναι να χρεωνομαι επιπλεον δεν λειει.Παντος χιλια ευχαριστω για την βοηθεια να εισαι καλα μαλον παω για αλλο με wifi :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...