Προς το περιεχόμενο

HP Laserjet 1010 - Driver για Windows 7 64bit


BritGreek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μήπως έχει καταφέρει κανένας να βρει drivers για το συγκεκριμένο εκτυπωτή για Windows 7; Οι drivers των Vista δεν δουλεύουν σωστά ενώ αν χρησιμοποιηθεί ο PCL 5 από το site της HP, κάθε 10 εκτυπώσεις τυπώνει απλά ένα "Unsupported Personality".

 

Έχω δοκιμάσει όλες τις λύσεις από το internet (να βάλω τον driver του 3055, ή άλλων μοντέλων) αλλά πάντα βγαίνει το unsupported personality.

 

Έχει καταφέρει κανείς να τον κάνει να δουλέψει σωστά; Είναι κρίμα να τον πετάξω αφού σε ΧP και Linux λειτουργεί κανονικότατα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι αν έχεις 3 τέτοιους εκτυπωτές και το κόστος εκτύπωσης είναι λιγότερο από μισό λεπτό ανά σελίδα; Υπάρχει ένα site στο internet στο οποίο ο τύπος πουλάει driver που λειτουργεί. Αλλά θέλει να πληρώσω. Θα συνεχίσω να το ψάχνω.

 

Σ' ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω τον hp laserjet 1000 και ειχα παρομοιο προβλημα με windows 7 64bit.

Η λυση δωθηκε χρησιμοποιωντας τους drivers απο το windows update για τον hp laserjet 1100 MS, οπως τον ονομαζει.

 

Δες και αυτο:

http://h30434.www3.h...ion/td-p/309001

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω τον hp laserjet 1000 και ειχα παρομοιο προβλημα με windows 7 64bit.

Η λυση δωθηκε χρησιμοποιωντας τους drivers απο το windows update για τον hp laserjet 1100 MS, οπως τον ονομαζει.

 

Δες και αυτο:

http://h30434.www3.h...ion/td-p/309001

 

Αλλά φαντάζομαι ότι ο εκτυπωτής σου έχει γίνει πολύ πιο αργός.

 

Στον 1010, ούτε αυτή η λύση δούλεψε. Δυστυχώς. Ή πολύ αργός, ή unsupported personality.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...