Προς το περιεχόμενο

Έρευνα: Τα κέρδη της Apple επισκιάζουν ολόκληρη τη βιομηχανία Η/Υ


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλα οσοι κράζουν βάλτε τωρα στα φθηνό πισι σας τα 8αρια με 30 ευρω που τα σπάει σαν λογισμικό και αφήστε εμας τους applακιδες να τα σκάμε καθε 5 χρόνια.

Apple for sure apple ftw λεμε τι δεν καταλαβαίνεις;

Παμε κανα game?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαγκιά της apple που έχει καταφέρει και έχει γίνει "σύμβολο πλουτισμού".

 

Μεγάλη.Αυτή και η Φεράρι τόσο μεγάλη επιτυχία.

Τι να την κανεις την Ferrari φιλε μου (το οτι δεν μπορουμε να την παρουμε δεν εχει καμμια σημασια) ,opel ,fiat σιγα το ιδιο ειναι αξιοπιστια εγγυηση!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς τα κέρδη της apple προέρχονται απο μια άχρηστη κατηγορία για μένα συσκευών τα λεγόμενα smartphones. Eκεί οι πωλήσεις iPhone ξεπερνούν κάθε όριο ,αφου φανταστείτε έχει φτάσει σε σημείο να συγκρίνεται μια συσκευη με ένα λογισμικο για συσκευές. Εννοώ iPhone vs Android.

Στους υπολογιστές δεν είναι το Mac που επισκιάζει τα κέρδη των άλλων εταιρειών,αλλα το iPad και το φαινόμενο των tablets που δεν είναι pc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο ρε apple ετσι βαλε τα γυαλια στους αλλους που σε κραζουν.

Οτι πληρωνεις παιρνεις σημερα.

Γιαυτο οσο τα pc εχουν 500 & 1000 ευρω δεν θα τα ακουμπησω ξανα.

 

Φιλαράκι καλό θα ήταν να αλλάξεις avatar..

 

Παραπέμπει αλλού και όταν διάβασα το μήνυμα λέω, "δεν μπορεί". Μετά είδα όνομα.

Πιθανόν να την έχουν πατήσει κι άλλοι

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα κέρδη της Apple δε νομίζω να χαίρονται και τόσο όλοι οι "τριτοκοσμικοί" εργάτες της (βλέπε Foxconn), οι οποίοι το 2012 συναρμολογούν ακόμα στο χέρι τις συσκευές της.

 

Συγνώμη, αλλά "ματωμένα" ipad, iphone και δεν ξέρω εγώ τι άλλο δεν θα πάρω, ευχαριστώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα κέρδη της Apple δε νομίζω να χαίρονται και τόσο όλοι οι "τριτοκοσμικοί" εργάτες της (βλέπε Foxconn)' date=' οι οποίοι το 2012 συναρμολογούν ακόμα στο χέρι τις συσκευές της.

 

Συγνώμη, αλλά "ματωμένα" ipad, iphone και δεν ξέρω εγώ τι άλλο δεν θα πάρω, ευχαριστώ...[/quote']

 

Ναι εχεις δικιο διοτι ειναι γνωστο πως η foxconn φτιαχνει μονο προιοντα της apple. Επισης ειμαι σιγουρος πως δεν εχεις παρει ποτε τιποτα που να εχει κατασκευαστει στην Κινα η σε κάποια αλλη χωρα με τριτοκοσμικες συνθηκες εργασιας.

 

Sent from my iPhone5 using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...