Προς το περιεχόμενο

Ace Combat Assault Horizon


GhostRiderLSOV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από graphics options, resolution, textures, anti-aliasing. Τα γνωστά (λίγα :P).

 

Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι βρήκε το X-52 Pro! (γιατί δοκίμασα με πληκτρολόγιο και δεν λέει :P)

 

απο που το πήρες , multi εχει και αν ναι καλό ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να πάρεις και PaySafe και να την περάσεις στο Steam.

 

Ναί, θα κυκλοφορήσει και retail.

http://www.skroutz.gr/s/2760173/Ace-Combat-Assault-Horizon-Enhanced-Edition.html?keyphrase=ace+combat+assault+horizon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να πάρεις και PaySafe και να την περάσεις στο Steam.

 

Ναί, θα κυκλοφορήσει και retail.

http://www.skroutz.gr/s/2760173/Ace-Combat-Assault-Horizon-Enhanced-Edition.html?keyphrase=ace+combat+assault+horizon

 

ωραία μάλλον retail θα πάρω ... 

έτσι και αλλιώς θα βάλλω και άλλα για να έχω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:shock: :shock: :mad:

 

Δεν ντράπηκαν να βγάλουν τέτοιο παιχνίδια????

 

1) Τα γραφικά είναι τρισχειρότερα από το HAWX 1 που είναι παιχνίδι τριετίας. Συναγωνίζεται MOHAA που κυκλοφόρησε το 2003 αν δεν κάνω λάθος αλλά στα medium settings.

2) Ο χειρισμός παρόμοιος.

3) Δεν υπάρχουν επιλογές για settings στα γραφικά μόνο ένα δύσμοιρο ΑΑ που υπάρχει για να υπάρχει.

 

Ούτε τα μερικά MB μνήμης που κατανάλωσε το utorrent όσο ήταν ανοιχτό δεν άξιζε. Για αγορά? Αστεία πράγματα.

 

8GB... Τα textures καταλμβάνουν τόσο χώρο? Μέχρι και οι υπότιτλοι θολοί είναι, σαν 16bit χρώματα.

 

 

ΜΑΚΡΥΑ!!!

 

ΥΓ. Το γεγονός ότι είναι ιστορικό παιχνίδι δεν μου λέει κάτι. Ιστορικό είναι και το outrun

out-run-2.png

 

αλλά δεν τόλμησε κανείς να το κυκλοφορήσει για pc το 2013 (εκτός τους emulators), πόσο μάλλον να το πουλήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εμένα δεν μου άρεσε ότι είναι μικρό. :(

 

Τώρα για τα γραφικά του, περισσότερο για τον χαβαλέ το πήρα, παρά να δω πόσο ουάου είναι. ;)

 

Btw, για κάποιο λόγο οι ιαπωνικές φωνές δεν μου κάθονται καλά. Ίσως λόγω του τελείως αμερικάνικου setting.

 

Επίσης είναι το πρώτο AC που βγαίνει στο PC, why not λοιπόν;

Τα AC εξαρχής έλεγαν ότι δεν είναι εξομοιωτές, όχι σαν κάτι πράγματα που διαβάζαμε για HAWX. ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια ξερει κανενας αν μπορεις στο συγκεκριμενο παιχνιδι να χειριστεις το αεροπλανο απο το ποντικι? και αν ναι πως γινεται? ευχαριστω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα αυτό να γινόταν και μετά δεν θα βρίζαμε, θα ζητούσαμε τα άντερα του dev να τα κάνουμε κοκορέτσι...

Δηλαδη δεν γινεται? Σε αλλο παιχνιδι με αεροπλανα ισχυει αυτο και ειναι πολυ βολικο
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...