Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με driver


panos217

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας εχω ενα προβλημα με τον driver της καρτας γραφικων τον οποιο κανω εγκατασταση αλλα δεν δουλευει συγκεκριμενα στις ιδιοτητες της οθονης μου εμφανιζει οτι υπαρχουν διενεξεις

Τι μπορω να κανω;

post-218472-0-62611200-1354141894_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Format εκανα χθες. Πριν το format δεν ειχα κανενα προβλημα με τους drivers. Εχω περασει κανονικα τους drivers απο το cd της μητρικης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κάποιο λόγο τους πόρους της κάρτας γραφικών τις έχει πάρει κάποια άλλη συσκευή. Εγώ δυστυχώς δεν έχω πολλές σχετικές γνώσεις, πρέπει να σε βοηθήσει κάποιους που ξέρει γιατί αλλιώς μπορεί να γίνει χειρότερα αν πειράξεις τους πόρους χωρίς να ξέρεις.

Θα μπορούσα να σου πω να ξανακάνεις φορματ αλλά περίμενε λίγο ακόμα μήπως απαντήσει κανένας άλλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτο που μου ειπες το κατεβασα αλλα δεν το ανοιγει καν! τον εκανα 2 φορες φορματ πριν απο αυτο ολα δουλευαν κανονικα! Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις παιδες θα δω τι θα κανω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως είχες 32bit λειτουργικό πριν και τώρα έβαλες 64bit; Γενικά πες μας τι λειτουργικό είχες πριν και αν έβαλες άλλο μετά το format. Δοκίμασε να κατεβάσεις drivers από το site της amd.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...