Προς το περιεχόμενο
panos217

Προβλημα με driver

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας εχω ενα προβλημα με τον driver της καρτας γραφικων τον οποιο κανω εγκατασταση αλλα δεν δουλευει συγκεκριμενα στις ιδιοτητες της οθονης μου εμφανιζει οτι υπαρχουν διενεξεις

Τι μπορω να κανω;

post-218472-0-62611200-1354141894_thumb.jpg

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω την ati radeon 3450 agp. Δοκιμασα 3 διαφορετικους drivers χωρις να βγαλω ακρη! Τι αλλο μπορω να δοκιμασω;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Format εκανα χθες. Πριν το format δεν ειχα κανενα προβλημα με τους drivers. Εχω περασει κανονικα τους drivers απο το cd της μητρικης

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Για κάποιο λόγο τους πόρους της κάρτας γραφικών τις έχει πάρει κάποια άλλη συσκευή. Εγώ δυστυχώς δεν έχω πολλές σχετικές γνώσεις, πρέπει να σε βοηθήσει κάποιους που ξέρει γιατί αλλιώς μπορεί να γίνει χειρότερα αν πειράξεις τους πόρους χωρίς να ξέρεις.

Θα μπορούσα να σου πω να ξανακάνεις φορματ αλλά περίμενε λίγο ακόμα μήπως απαντήσει κανένας άλλος

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

κατεβασε αυτο και τρεξτο θα σε βγαλει στη σελιδα για να κατεβασεις τους πιο προσφατους driver

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Aυτο που μου ειπες το κατεβασα αλλα δεν το ανοιγει καν! τον εκανα 2 φορες φορματ πριν απο αυτο ολα δουλευαν κανονικα! Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις παιδες θα δω τι θα κανω!

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Μήπως είχες 32bit λειτουργικό πριν και τώρα έβαλες 64bit; Γενικά πες μας τι λειτουργικό είχες πριν και αν έβαλες άλλο μετά το format. Δοκίμασε να κατεβάσεις drivers από το site της amd.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Ναι 32bit λειτουργικο εχω τα χρ...Αλλα κα πριν αυτα ειχα! Θα την βρω την ακρη!

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...

Χρήσιμες πληροφορίες

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.