Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτο που μου κανει τρομερη εντυπωση,ειναι οτι ενω διπλοτσεκάρισα τα νουμερα πριν κανω τη παραγγελια,τωρα στο order history,μου τα βγαζει εντελως διαφορετικα.Τελοσπαντων,θα ξαναενημερωσω μολις εχω νεα.

 

Πράγματι αυτό είναι κακό. Αν στο order history και στο invoice έχει τα νούμερα που σου ήρθαν τότε δεν νομίζω να παραδεχτούν κάτι. Δεν μου έχει τύχει κάτι παρόμοιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ωχ κακο αυτο.. στο mail ποια νουμερα εχει? αυτα που ηθελες η αυτα που σου ηρθαν?

Και στο mail,και το order history εχει εντελως διαφορετικα απο αυτα που παρηγγειλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια, εχει παραγγειλει κανεις τιποτα ισοθερμικα, μπλουζακια-παντελονια;

 

Τωρα με τα κρυα λεω να παραγγειλω τιποτα αλλα δεν ξερω τι να παρω. καποια ιδεα; Ευχαριστω εκ των προτερων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως παλιότερα υπήρχαν περισσότερα reviews στο θέμα σχετικά με το τι παρέλαβε ο καθένας και πέρναμε και καμιά ιδέα (άσχετα που ακόμα δεν έχω αγοράσει κάτι από το συγκεκριμένο site  :-D )

τώρα οι περισσότεροι γράφουν για το πότε θα έρθει το δέμα και πως γίνεται η επιστροφή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια, εχει παραγγειλει κανεις τιποτα ισοθερμικα, μπλουζακια-παντελονια;

Τωρα με τα κρυα λεω να παραγγειλω τιποτα αλλα δεν ξερω τι να παρω. καποια ιδεα; Ευχαριστω εκ των προτερων.

Εγώ πήρα ισοθερμικά της campri (και μπλούζα και παντελόνι) και μου βγήκαν αρκετά καλά σε ποιότητα και πολύ φθηνότερα σε σχέση με τις τιμές εδώ.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλαγές με δωρεάν μεταφορικά γίνονται μόνο για αλλαγή στο νούμερο;Μπορώ να κάνω αλλαγή στο νούμερο,σε άλλο χρώμα,ίδια τιμή;
'Η ακόμα,άλλη μάρκα/ίδια τιμή ή μεγαλύτερη τιμή/πληρωμή διαφοράς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αλλαγές με δωρεάν μεταφορικά γίνονται μόνο για αλλαγή στο νούμερο;Μπορώ να κάνω αλλαγή στο νούμερο,σε άλλο χρώμα,ίδια τιμή;

'Η ακόμα,άλλη μάρκα/ίδια τιμή ή μεγαλύτερη τιμή/πληρωμή διαφοράς;

 

Για οποιονδήποτε λόγο μπορείς να κάνεις αλλαγή ή να ζητήσεις τα λεφτά σου πίσω. Ακόμα και επειδή απλά μετάνιωσες και δεν θέλεις ένα προϊόν.

 

edit: Δωρεάν μεταφορικά (υπό την έννοια να μην πληρώσεις ούτε αρχικά για να στείλεις πίσω τα πράγματα) δεν υπάρχουν για κανένα λόγο. Πληρώνεις εσύ την επιστροφή και μέσω του Paypal returns (αν έχεις πληρώσει με Paypal) σου επιστρέφονται τα μεταφορικά. Δεν έχω δει πουθενά όμως και έτσι ακόμα να υπάρχει κάποιος περιορισμός. Για οποιονδήποτε λόγο και να έστειλες κάτι πίσω τα μεταφορικά θα σου επιστραφούν (υπό τους όρους που αυτό ισχύει).

Επεξ/σία από theopan
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οποιονδήποτε λόγο μπορείς να κάνεις αλλαγή ή να ζητήσεις τα λεφτά σου πίσω. Ακόμα και επειδή απλά μετάνιωσες και δεν θέλεις ένα προϊόν.

 

Εννοει αν πρεπει να πληρωσει ο ιδιος τα μεταφορικα για καθε αλλη περιπτωση επιστροφης εκτος του λαθους (λαθος νουμερο, λαθος προϊον, ελαττωμα κλπ.) απο την πλευρα του καταστηματος .

 

Αλλαγές με δωρεάν μεταφορικά γίνονται μόνο για αλλαγή στο νούμερο;Μπορώ να κάνω αλλαγή στο νούμερο,σε άλλο χρώμα,ίδια τιμή;

'Η ακόμα,άλλη μάρκα/ίδια τιμή ή μεγαλύτερη τιμή/πληρωμή διαφοράς;

 

Ναι. Αλλα με την υπηρεσια PayPal returns, μπορουσαμε ως τις 31/12/2016 να παιρνουμε πισω (εμμεσως) τα χρηματα. Για το 2017 δεν εχω τσεκαρει αν ισχυει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοει αν πρεπει να πληρωσει ο ιδιος τα μεταφορικα για καθε αλλη περιπτωση επιστροφης εκτος του λαθους (λαθος νουμερο, λαθος προϊον, ελαττωμα κλπ.) απο την πλευρα του καταστηματος .

 

 

Ναι. Αλλα με την υπηρεσια PayPal returns, μπορουσαμε ως τις 31/12/2016 να παιρνουμε πισω (εμμεσως) τα χρηματα. Για το 2017 δεν εχω τσεκαρει αν ισχυει.

 

Ναι τώρα είδα το "δωρεάν". Συνεχίζει να ισχύει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως έχω "καταθέσει" από 28/12 στο refunded returns του PP μια επιστροφή στο SD και δεν έχουν δώσει σημεία ζωής από την TELUS.

 

19/12 έκανα την αίτηση, 6/1 έλαβα θετική απάντηση, σήμερα πιστώθηκε το ποσό.

Κανονικά κάνει 5 ημέρες αλλά όπως με ενημέρωσαν απο την Telus έχουν κάποιες καθυστερήσεις τελευταία, αλλά μην ανησυχείς θα λάβεις απάντηση... κάποτε.

 

Εμένα πιο πολύ με προβλημάτισε ότι το πακέτο μου δεν φαίνεται να έχει παραδοθεί UK στην SD, αλλά έλαβα κανονικά ένα refund και ένα exchange απο αυτούς.

Κομπλέ. :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19/12 έκανα την αίτηση, 6/1 έλαβα θετική απάντηση, σήμερα πιστώθηκε το ποσό.

Κανονικά κάνει 5 ημέρες αλλά όπως με ενημέρωσαν απο την Telus έχουν κάποιες καθυστερήσεις τελευταία, αλλά μην ανησυχείς θα λάβεις απάντηση... κάποτε.

 

Εμένα πιο πολύ με προβλημάτισε ότι το πακέτο μου δεν φαίνεται να έχει παραδοθεί UK στην SD, αλλά έλαβα κανονικά ένα refund και ένα exchange απο αυτούς.

Κομπλέ. :-D

 

Έχω καιρό να δω στο tracking ότι το δέμα μου παραδόθηκε σε αυτούς. Για κάποιο λόγο με το που μπαίνει Αγγλία, τα ίχνη του χάνονται. Ευτυχώς ενημερώνει το SD. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια, εχει παραγγειλει κανεις τιποτα ισοθερμικα, μπλουζακια-παντελονια;

 

Τωρα με τα κρυα λεω να παραγγειλω τιποτα αλλα δεν ξερω τι να παρω. καποια ιδεα; Ευχαριστω εκ των προτερων.

 

Έχω πάρει κι εγώ κατά καιρούς αρκετά ισοθερμικά της Campri, κοντομάνικα και μακρυμάνικα καθώς και κάλτσες και μπορώ να πω ότι είμαστε ευχαριστημένοι.Δεν είναι και  τα σούπερ ζεστά αλλά για τις θερμοκρασίες της χώρας μας και την τιμή τους , είναι μια χαρά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...