Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Περιμένω και γω μια επιβεβαίωση γιατί πριν 2 χρόνια έβαλα παραγγελία αν θυμάμαι καλα γυρω στα 100 ευρω και εφαγα καπέλο 35 ευρω τελωνείο. Τότε ειχε παραδοθεί στα ελτα ταχυδρομεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έκανα μια παραγγελία χθές απο gr.sportsdirect.com σαν quest (όχι εγγεγραμένος στο site) και στο πεδίο που είχε να συμπληρώσω τα πεδία για πληρωμή, στην κάρτα δεν ζητούσε όνομα. Επίσης δεν μου ήρθε κωδικός στο κινητό για επαλήθευση της αγοράς. Δεν έχω ξανακάνει αγορά απο το συγκεκριμένο site με την συγκεκριμένη κάρτα.Ξέρει κανείς τι παίζει ; 

viber_image_2023-10-14_21-39-49-969.png

Επεξ/σία από panaitolas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά την έκανα την παραγγελία,δεν άντεξα.Ενα ζευγάρι αθλητικά παπούτσια,σύνολο με μεταφορικά 48€.Θα δείξει για τελωνείο.Η Παναγία μαζι μας.θα σας πω πταν έρθουν με το καλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παντως εμενα παραγγελια μπουφαν 83,98 €   τον 1/2023 ηρθε κανονικα και χωρις τελωνειο 

Επεξ/σία από villasg
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, georghiniopao13 είπε

Να μας πεις και το σύνολο των χρημάτων που εδωσες για να ξερουμε τι να κάνουμε μελλοντικά.Να ψωνίζουμε η όχι?

~200 euro, οπότε αναμένω και εγώ το αποτέλεσμα!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Nabuko είπε

Να γράφετε και από ποια χώρα έρχονται, αν φαίνεται κάπου, γιατί μάλλον τα χωρίς τελωνείο έρχονται από τα άλλα ευρωπαϊκά καταστήματα

δεν φαίνεται αλλα αμα μπεις απο sportdirect.gr νομιζω οτι σου βγαζει διαθεσιμα για αγορα οσα ειναι απο τις "φιλικες" χωρες  

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...