Προς το περιεχόμενο

Amazon - Bosch TAS6515GB Tassimo - £59.49 (στο Skroutz από 116 ευρώ)


anjo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν πας στο Your account στο Payment & GC έχει ένα Turn On / Turn Off Amazon Currency Converter . Εκεί επιλέγεις να είναι off για να χρεώνεσαι με λίρες και να κάνει η τράπεζα την αλλαγή που έχει πολυ καλύτερα rates από το amazon

Δεν χρειάζεται να το κάνεις αυτό. Απλά πριν κάνεις την καταχώρηση της παραγγελίας επιλέγεις να γίνει σε Αγγλικές λίρες. Έχοντας το ενεργοποιημένο, είναι το καλό ότι κάθε φορά και γρήγορα μπορείς να δεις πόσο θα σου κοστίσει η παραγγελία σε Ευρώ!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι κάψουλες κοστίζουν, το κουτί, 5-5,50€. Υπάρχουν κουτιά που σου βγάζουν 8 ροφήματα(σοκολάτες - 8 κάψουλες σοκολάτας και 8 γάλατος) ή 16 (καφέδες). ΓΙα τα τσαγια δεν ξέρω. Στους μέν καφέδες το κόστος του καφέ είναι περίπου 0,34€, ενώ για τις σοκολάτες το διπλάσιο, 0,64€ ανά ρόφημα. Δείτε στο tassimo.gr τις ποικιλίες, πόσες κάψουλες έχει το κάθε κουτί και το κόστος του.

Με το που σας έρθει η καφετιέρα τη δηλώνετε και έχετε έκπτωση από το tassimo.gr 20€. (αν η παραγγελία είναι πάνω από 40€ δώρο τα μεταφορικά- δλδ με πληρωμή 20€ παίρνετε κάψουλες αξίας 40€ και δώρο τα μεταφορικά).

Κ εγώ από τα black fridays την τσίμπησα, ο καφές της μου αρέσει πολύ (ristretτo σε espresso και caffe crema σε γαλλικό), η σοκολάτα, cadbury, μου φάνηκε πολύ νερουλή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι κάψουλες κοστίζουν, το κουτί, 5-5,50€. Υπάρχουν κουτιά που σου βγάζουν 8 ροφήματα(σοκολάτες - 8 κάψουλες σοκολάτας και 8 γάλατος) ή 16 (καφέδες). ΓΙα τα τσαγια δεν ξέρω. Στους μέν καφέδες το κόστος του καφέ είναι περίπου 0,34€, ενώ για τις σοκολάτες το διπλάσιο, 0,64€ ανά ρόφημα. Δείτε στο tassimo.gr τις ποικιλίες, πόσες κάψουλες έχει το κάθε κουτί και το κόστος του.

Με το που σας έρθει η καφετιέρα τη δηλώνετε και έχετε έκπτωση από το tassimo.gr 20€. (αν η παραγγελία είναι πάνω από 40€ δώρο τα μεταφορικά- δλδ με πληρωμή 20€ παίρνετε κάψουλες αξίας 40€ και δώρο τα μεταφορικά).

Κ εγώ από τα black fridays την τσίμπησα, ο καφές της μου αρέσει πολύ (ristretτo σε espresso και caffe crema σε γαλλικό), η σοκολάτα, cadbury, μου φάνηκε πολύ νερουλή.

Από σοκολάτα θα σου πρότεινα να δοκιμάσεις και τις suchard που είναι 16 στο πακέτο , όχι 8 kαι τις lacta. Προσωπικά μου αρέσει η Suchard και βάζω και ένα γαλατάκι (από εκείνα τα μικρά) στην κούπα πριν την σοκολάτα( αλλά τα κρατάω εκτός ψηγείου γιατί μετά κρυώνει η σοκολάτα και δεν έχει την ίδια γεύση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο caffee crema δεν ειναι φιλτρου

επειδη εχει συζητηθει πολλακοις και τη μηχανη την εχω εδω και 2 χρονια απο black fridays ..για ποικιλια ροφηματων ψαχνεται μονο στο http://www.about-tea.de/tassimo-EN ..

εγω ειχα τη τυχη να απολαυσω και του αρκετους καφεδες της starbucks ..αλλα πλεον εχει διακοπει η συνεργασια (και πολυ ακριβους καφεδες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει νομίζω ξανασυζητηθει, την παίρνεις για το χαβαλέ, την ποικιλία και τα πολύ γλυκά αλλά ωραία ροφήματα και ΔΕΝ την παίρνεις για καφέ. Είτε ο περιορισμός σε yakobs (που δεν τον θεωρώ χάλια καφέ) είτε η μηχανή βγάζουν αρκετά κακό ακόμη κ γαλλικό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τ

ο caffee crema δεν ειναι φιλτρου

επειδη εχει συζητηθει πολλακοις και τη μηχανη την εχω εδω και 2 χρονια απο black fridays ..για ποικιλια ροφηματων ψαχνεται μονο στο http://www.about-tea.de/tassimo-EN ..

εγω ειχα τη τυχη να απολαυσω και του αρκετους καφεδες της starbucks ..αλλα πλεον εχει διακοπει η συνεργασια (και πολυ ακριβους καφεδες)

 

Απο αυτο το σαιτ εεχις παρει; Μεταφορικα κλπ τι παιζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...